The Jordan rules (nowe wydanie)

The Jordan rules (nowe wydanie) - Sam Smith | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sam Smith
WYMIAR
8,65 MB
NAZWA PLIKU
The Jordan rules (nowe wydanie).pdf
ISBN
7022442849616

OPIS

Wydanie z nowym wstępem autora Sama Smitha po emisji serialu ""The Last Dance"Najbardziej utalentowany zawodnik, który kiedykolwiek grał w tę grę, Michael Jordan wzniósł się na wyżyny, na które żaden z koszykarzy nie sięgnął nigdy wcześniej. Co napędzało Michaela Jordana? Dążenie do sukcesu zespołowego ... lub własnej chwały? Dążenie do doskonałości ... lub ruch w stronę kontraktów wartych miliony dolarów? Lotem człowieka, którego wciaż nazywają „Air Jordan”, przez całą karierę wstrząsały turbulencje. W ""The Jordan Rules"", która jest kroniką pierwszego sezonu mistrzowskiego „Byków”, Sam Smith bierze za rogi pierwszego # 1 byka, by odsłonić drużynę stojącą za mężczyzną ... i mężczyznę stojącym za uśmiechem rodem z Madison Avenue. Oto zapis „od środka”, zarówno na boisku jak i poza nim, w tym:- władza Jordana zmaga się z zarządzaniem, od słownych ataków na dyrektora generalnego do napadów złości na jego trenera- za kulisami, gdy Jordan uderza kolegę z drużyny podczas treningu i odmawia podawania piłki w kluczowych minutach wielkich gier. Gracze, którzy rywalizowali ze swoim „lotnictwem” o czas „lotniczy” - Scottie Pippen, Horace Grant, Bill

Książki | okładka twarda. 43,50 zł 53,00 zł Oszczędzasz 9,50 zł.

Data zakończenia 2019-12-05 - cena 24,90 zł The jordan rules zakulisowe historie pierwszego mistrzowskiego sezonu chicago bulls (Sam Smith). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > The Jordan rules.

POWIĄZANE KSIĄŻKI