Świadectwa miłości Maryi. Przesłania z Trevignano Romano

Świadectwa miłości Maryi. Przesłania z Trevignano Romano - Ferdinando Carignani | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ferdinando Carignani
WYMIAR
12,57 MB
NAZWA PLIKU
Świadectwa miłości Maryi. Przesłania z Trevignano Romano.pdf
ISBN
4368180530667

OPIS

Słowa, które przemienią serceW ostatnich miesiącach wiele osób wsłuchiwało się w orędzia, które w Trevignano Romano zostały powierzone mistyczce Giselli Cardii. Maryja okazuje w nich głęboką troskę o los ludzkości, która jeszcze nie poznała miłości Boga. Jej serce przeszywa ból z powodu katastrofalnych zmian zachodzących w Kościele – kryzysu sakramentów świętych, szczególnie Eucharystii i kapłaństwa. Matka Boża kolejny raz ostrzega nas przed niebezpieczeństwem i coraz głośniej nawołuje do nawrócenia. Czy Jej przesłania nas obudzą? Czy zdążymy się przygotować na przyjście Pana?Książka jest zapisem poruszających świadectw osób, które doświadczyły łask za wstawiennictwem Matki Bożej z Trevignano Romano. Zawiera także kontynuację przesłań skierowanych do Giselli Cardii zebranych w książce W drodze z Maryją.

W tym okresie Najświętsza Dziewica przepowiedziała wydarzenia, które rozgrywają się na naszych oczach ... Świadectwa miłości Maryi. Przesłania z Trevignano Romano.

Jej serce przeszywa ból z powodu katastrofalnych zm... Świadectwa miłości Maryi. Przesłania z Trevignano Romano (6167879) - Ferdinando Carignani - Książka, recenzja, streszczenie ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI