Skutecznie pokonaj przewlekły ból

Skutecznie pokonaj przewlekły ból - Lee Albert | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lee Albert
WYMIAR
4,93 MB
NAZWA PLIKU
Skutecznie pokonaj przewlekły ból.pdf
ISBN
2732652475861

OPIS

Skutecznie pozbądź się przewlekłego bólu bez stosowania leków i operacji dziękiautorskiej metodzie o nazwie zintegrowana terapia pozycyjna. Pozwala ona znaleźć przyczynę bólu i zastosować bezpieczne rozwiązanie. Autor – specjalista terapii nerwowo-mięśniowej, podpowiada, jak szybko, bo poświęcając na to zaledwie kilka minut dziennie, wyeliminować stany zapalne powięzi i mięśni. Przy pomocy technik osteopatycznych, takich jak naciąganie, rozciąganie, naprężenie, odciążenie oraz energii mięśni, skutecznie wyleczysz ból spowodowany urazem, stresem, powtarzającym się wysiłkiem, wadami postawy czy przewlekłymi stanami nerwowo-mięśniowymi. Proste ćwiczenia uwolnią Cię od przewlekłego bólu

Ból szyi i nóg był nie do zniesienia, dopóki nie zastosowa-łam zintegrowanej terapii pozycyjnej, opisanej w tej książce. Wydaje się ona sprzeczna z intuicją oraz wszystkimi sesjami fizjoterapii, Skutecznie pokonaj przewlekły ból.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Sprawdź niskie ceny i kup Skutecznie pokonaj przewlekły ból w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Opis: Skutecznie pokonaj przewlekły ból - Lee Albert. Jak pokonać przewlekły ból bez leków? Co czwarty Polak cierpi z powodu przewlekłego bólu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI