Rewizja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 3 (okładka filmowa)

Rewizja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 3 (okładka filmowa) - Remigiusz Mróz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Remigiusz Mróz
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Rewizja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 3 (okładka filmowa).pdf
ISBN
6828789416352

OPIS

Szary człowiek kontra wielka korporacja.Dyskryminacja kontra tolerancja.Chyłka kontra Oryński.Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi jego najśmielsze obawy…Ubezpieczyciel odmawia wypłaty, twierdząc, że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty, a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka, która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.

Rewizja już od 22,02 zł - od 22,02 zł, porównanie cen w 31 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Polityką Plików Cookies.

Tom 3, Remigiusz Mróz, Wydawnictwo Czwarta Strona Dane produktu: Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI