Rewizja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 3 (okładka filmowa)

Rewizja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 3 (okładka filmowa) - Remigiusz Mróz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Remigiusz Mróz
WYMIAR
5,53 MB
NAZWA PLIKU
Rewizja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 3 (okładka filmowa).pdf
ISBN
3799889997697

OPIS

Szary człowiek kontra wielka korporacja.Dyskryminacja kontra tolerancja.Chyłka kontra Oryński.Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi jego najśmielsze obawy…Ubezpieczyciel odmawia wypłaty, twierdząc, że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty, a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka, która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.

Kasacja Okładka Filmowa - Remigiusz Mróz (9788366431614) ... Głośny thriller prawniczy z Joanną Chyłką i Kordianem "Zordonem" Oryńskim w rolach głównych, "Kasacja", ze okładką serialową. CD MP3 Rewizja.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Książka Rewizja. Seria z Joanną Chyłką.

POWIĄZANE KSIĄŻKI