Na ratunek Tałesowicz

Na ratunek Tałesowicz - Karol Sidon | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol Sidon
WYMIAR
11,95 MB
NAZWA PLIKU
Na ratunek Tałesowicz.pdf
ISBN
6173003323083

OPIS

Ta książka wyprowadza czytelnika z błędnego przekonania, że bajki przeznaczone są wyłącznie dla dzieci. Jest to bowiem zbiór bajek dla dorosłych, bajek dających czytelnikowi nadzieję, że modlitwy mogą zostać wysłuchane. Chociaż rozwiązywaniem trudności nie zawsze zajmuje się sam Bóg. Czasem zastępuje go mały pan Tałesowicz, który za pomocą cudownego szala modlitewnego (tałesu) i modlitewnych rzemyków (tefilin) lata pomagać ludziom, gdy sami sobie nie radzą.

Przeczytaj recenzję Na ratunek Tałesowicz. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Na ratunek Tałesowicz Książka już od 24,88 zł - od 24,88 zł, porównanie cen w 24 sklepach.

39,00 zł ... Na ratunek Tałesowicz - Jest to bowiem zbiór bajek dla dorosłych, bajek, dających czytelnikowi nadzieję, że modlitwy mogą zostać wysłuchane. Chociaż rozwiązywaniem trudności nie zawsze zajmuje się sam Bóg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI