Miss Birmy

Miss Birmy Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
7,59 MB
NAZWA PLIKU
Miss Birmy.pdf
ISBN
5068268764388

OPIS

Przejmująca opowieść o kobiecie, której piękno wpłynęło na losy świata Benny i Khin nie mówią w tym samym języku, ale oboje są tak samotni, że decydują się na małżeństwo. On nie zna swoich prawdziwych korzeni. Ona nie może się otrząsnąć z rodzinnej tragedii, której powodem było pochodzenie etniczne. Gdy Birma pogrąża się w chaosie drugiej wojny światowej, rodzi się ich córka Luiza. Burzliwe dzieciństwo kształtuje charakter dziewczyny, która od młodości zachwyca urodą. Świadomość trudnej i bolesnej przeszłości rodziców nie opuszcza jej nawet na scenie, gdy jako nastolatka walczy o tytuł Miss Birmy. Stawka jest wysoka – konkurs piękności może zjednoczyć ogarnięty wojną kraj albo jeszcze bardziej go podzielić. Czy jedna kobieta może dać nadzieję krajowi, który chwieje się w posadach?Jaką cenę Luiza zapłaci za zwycięstwo? Miss Birmy to oparta na prawdziwej historii wielopokoleniowa saga o miłości, rodzinie i poszukiwaniu tożsamości, osnuta na tle przejmującego obrazu wojny.

Myanma, trb. Mianma), Birma (dawniej oficjalnie: Związek Birmański), nazwa oficjalna Republika Związku Mjanmy, birm.ပြည်ထောင်စု သမ္မတ မြန်မာနိုင်ငံတော်‌ / p j ì d à ʊ ɴ z ṵ θ à ɴ m ə d a̰ m j ə m à n à ɪ ɴ ŋ à ɴ d ɔ̀/, trl.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Używany - dobry. Opis: Miss Birmy - Craig Charmaine.

POWIĄZANE KSIĄŻKI