Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja

Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja - Joanna Tekieli | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Tekieli
WYMIAR
11,72 MB
NAZWA PLIKU
Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja.pdf
ISBN
8897658858917

OPIS

Drzewie to mała wioska położona w malowniczej okolicy, w samym sercu puszczy skrywającej wiele tajemnic. Na obrzeżach wioski stoi dworek Leśna Ostoja, w którym od kilku lat prowadzony jest przytulny pensjonat z duszą.Dajcie się porwać atmosferze Pensjonatu Leśna Ostoja, gdzie zimą zawsze jest mróz, a śnieg skrzypi pod butami. Niech otuli was magia tego miejsca, a perypetie uczuciowe mieszkańców dworku zagoszczą na stałe w waszych sercach.

Pobierz Online. Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja Książka już od 22,11 zł - od 22,11 zł, porównanie cen w 28 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja Audiobook CD Audio - opis produktu: Zapraszamy do przytulnego dworku, w którym czas płynie niespiesznie i każdy może odnaleźć siebie.

To było moje pierwsze ... Magiczne chwile w pensjonacie Leśna Ostoja Joanna Tekieli. Sam pomysł na świąteczne zwieńczenie sagi jest dość ciekawy, gdyż Joanna Tekieli podzieliła tę książkę na trzy części, ukazujące przeżywanie świąt dawno temu, czyli kilkadziesiąt lat wstecz, nie tak dawno oraz w teraźniejszości. Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja (Joanna Tekieli).

POWIĄZANE KSIĄŻKI