Listy pełne marzeń

Listy pełne marzeń - Magdalena Witkiewicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Witkiewicz
WYMIAR
12,67 MB
NAZWA PLIKU
Listy pełne marzeń.pdf
ISBN
7063638612840

OPIS

Maryla Jędrzejewska ma już siedemdziesiąt lat, ale dopiero teraz czerpie z życia pełnymi garściami. Można by się zastanowić, jak można czerpać z życia, gdy się siedzi tylko w domu, a wychodzi jedynie po jedzenie dla kota i dla siebie. I to dokładnie w tej kolejności.Ale Maryla ma wreszcie w życiu cel. Wieczorami siada przy swoim sekretarzyku, za każdym razem wahając się, czy otworzyć kolejny list. Wie, że przepadłby, gdyby go wrzuciła do wysyłanych listów na poczcie. Może nawet dotarłby do Mikołaja, który gdzieś tam, w Laponii, zarabia na byciu świętym. Ale jedno jest pewne...To ona mogła spełniać marzenia. Ten fałszywy biznesmen z Laponii z pewnością by tego nie zrobił...Nie ma na świecie nic piękniejszego niż dziecięce marzenia.Fundacja Świętego Mikołaja

Można by się zastanowić, jak można czerpać z życia, gdy się siedzi tylko w domu, a wychodzi jedynie po jedzenie dla kota i dla siebie. "Listy pełne marzeń" autorstwa Magdaleny Witkowskiej to niezwykle ciepła i klimatyczna opowieść, która pomaga ponownie uwierzyć w to, że są ludzie którzy potrafią i chcą nieść innym bezinteresowną pomoc. Historia chwyta za serce i silnie porusza, dlatego podczas lektury warto zaopatrzyć się w opakowanie chusteczek. Opis: Listy pełne marzeń - Witkiewicz Magdalena.

Z wielu z nich bije powaga, wyszły one bowiem spod pióra młodych ludzi, którzy musieli przedwcześnie ... Książka Listy pełne marzeń - Witkiewicz Magdalena Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Maryla Jędrzejewska ma już siedemdziesiąt lat, ale dopiero teraz czerpie z życia pełnymi garściami. Można by się zastanowić, jak można czerpać z życia, gdy się siedzi tylko w domu, a wychodzi jedynie po jedzenie dla ... Listy pełne marzeń - Magdalena Witkiewicz - opis książki: Maryla Jędrzejewska ma już siedemdziesiąt lat, ale dopiero teraz czerpie z życia pełnymi garściami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI