Listy pełne marzeń

Listy pełne marzeń - Magdalena Witkiewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Witkiewicz
WYMIAR
3,68 MB
NAZWA PLIKU
Listy pełne marzeń.pdf
ISBN
1613966122738

OPIS

Maryla Jędrzejewska ma już siedemdziesiąt lat, ale dopiero teraz czerpie z życia pełnymi garściami. Można by się zastanowić, jak można czerpać z życia, gdy się siedzi tylko w domu, a wychodzi jedynie po jedzenie dla kota i dla siebie. I to dokładnie w tej kolejności.Ale Maryla ma wreszcie w życiu cel. Wieczorami siada przy swoim sekretarzyku, za każdym razem wahając się, czy otworzyć kolejny list. Wie, że przepadłby, gdyby go wrzuciła do wysyłanych listów na poczcie. Może nawet dotarłby do Mikołaja, który gdzieś tam, w Laponii, zarabia na byciu świętym. Ale jedno jest pewne...To ona mogła spełniać marzenia. Ten fałszywy biznesmen z Laponii z pewnością by tego nie zrobił...Nie ma na świecie nic piękniejszego niż dziecięce marzenia.Fundacja Świętego Mikołaja

Magiczna historia, w sam raz na Boże Narodzenie, dostarcza wrażeń i emocji, wzruszeń i przemyśleń, ogromnej dawki charakterystycznego dla autorki humoru. Książka w kategorii Obyczajowe. Okładka Miękka.

Ktoś, patrząc z boku, mógłby się zastanowić jak to możliwe? Przecież jedyne, co kobieta robi, to praktycznie większość czasu spędza w domu. "Listy pełne marzeń" to ciepła i pozytywna historia o spełnianiu marzeń, o życzliwości, dobroci i dzieleniu się z innymi. Jednak nie od razu mnie wciągnęła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI