Kuchnia według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Kuchnia według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - Georg Weidinger | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Georg Weidinger
WYMIAR
5,31 MB
NAZWA PLIKU
Kuchnia według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.pdf
ISBN
4737814233679

OPIS

Prawidłowe odżywianie i oddychanie sprawiają, że dobrze się czujesz. Jednak często po posiłku odczuwasz zmęczenie i brak energii. Jak to zmienić, podpowie Georg Weidinger, znany lekarz, który wspólnie ze swoją żoną, opracował dietę opartą na Tradycyjnej Medycynnie Chińskiej. Wykorzystali oni zasady gotowania według Pięciu Przemian, ale dostosowali je do zachodniego współczesnego świata. Opracowane przez nich dania nie tylko dobrze smakują, ale również stanowią bazę do powrotu do zdrowia. Ich dieta oczyszcza organizm, poprawia pracę układu trawiennego i wpływa na procesy regeneracyjne. W przyswajaniu składników odżywczych oraz prawidłowej przemianie materii pomoże Ci 10 zasad zdrowego odżywiania, które opracowali Autorzy. Gotuj dla zdrowia.

Zdrowe jedzenie, zdrowe życie w uzdrawianiu holistycznym - Księgarnia Bohema kategorie Kuchnia według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Zdrowe jedzenie, zdrowe życie w uzdrawianiu holistycznym Kuchnia według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Autor: Georg Weidinger Sandra Weidinger Wydawnictwo: Vital. Wysyłamy w: 24 godziny TMC w kuchni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI