Trolle Putina

Trolle Putina - Jessikka Aro | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jessikka Aro
WYMIAR
7,44 MB
NAZWA PLIKU
Trolle Putina.pdf
ISBN
7765128205398

OPIS

Trzymające w napięciu reporterskie śledztwo o współczesnych metodach prowadzenia wojny informacyjnejSzpiegostwo, farmy trolli, fake newsy, cyberprzestępczość, groźby śmierci i kampanie nienawiści przeprowadzane przez najwybitniejszych specjalistów od PR-u.To nie scenariusz współczesnego filmu sensacyjnego – to internetowa wojna wypowiedziana przez Rosję cywilom.Dla Kremla każda krytyczna opinia to głos wroga. Tutaj nie przebiera się w środkach ani nie zwraca uwagi na granice prawa, gdy chce się uciszyć oponentów. Rosja Putina bez skrupułów eliminuje przeciwników, uderzając w prywatne osoby za pomocą zorganizowanych akcji i urządzając nagonki w Polsce, Finlandii i wielu innych krajach.Czy poseł Mateusz Piskorski naprawdę był rosyjskim szpiegiem?Jak daleko Kreml posuwa się w swoich politycznych prowokacjach?Czy możemy wierzyć informacjom zamieszczanym w sieci?Dokładnie udokumentowane historie zamieszczone w tej książce sprawią, że na wirtualny świat już nigdy nie spojrzysz tak samo.Zastanów się dwa razy, zanim wykonasz kolejny ruch w sieci. Być może po drugiej stronie ekranu czają się rosyjskie trolle.Literatura faktu, którą czyta się jak powieść szpiegowską.

Rosja toczy w internecie wojnę przeciwko cywilom. Każda krytyczna opinia to głos wroga.

Ocena: 4.5 out of 5. recenzje: 2 Dodaj swoją recenzj ... Trolle Putina na rynku w Polsce jest już od pewnego czasu dostępna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI