Tajemnica Spotify. Muzyczna rewolucja

Tajemnica Spotify. Muzyczna rewolucja - Sven Carlsson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sven Carlsson
WYMIAR
3,70 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica Spotify. Muzyczna rewolucja.pdf
ISBN
3522333402364

OPIS

Daniel Ek, chłopiec z betonowych przedmieść Sztokholmu, marzył, że będzie potężniejszy niż Bill Gates. Kilkanaście lat później jego start-up zrewolucjonizował światowy przemysł muzyczny.By to osiągnąć, Ek musiał sprostać wielu wyzwaniom: przekonać wytwórnie muzyczne do współpracy i podjąć walkę ze Steve’em Jobsem o wprowadzenie Spotify na rynek amerykański.Z siedemdziesięciu wywiadów, przeprowadzonych przez Svena Carlssona i Jonasa Leijonhufvuda, powstał obraz tego, jak grupa wizjonerów postawiła wszystko na jedną kartę, wierząc w moc idei i tworząc największy szwedzki start-up, który stał się głównym konkurentem Apple’a.Tajemnica Spotify to opowieść o drodze na szczyt. O tym, że głębokie przekonanie o słuszności swoich planów i wola walki, by spełnić wielkie marzenia, mogą z małych graczy uczynić wielkich tego świata.Wkrótce ta fascynująca historia muzycznej rewolucji naszych czasów również na platformie Netflix.

Tłumaczenie: Patrycja ... EBook Tajemnica Spotify - mobi, epub Muzyczna rewolucja / Sven Carlsson, Jonas Leijonhufvud , 22,00 zł, Daniel Ek, chłopiec z betonowych przedmieść Sztokholmu, marzył, że będzie potężniejszy niż Bill Tajemnica Spotify Muzyczna rewolucja Daniel Ek, chłopiec z betonowych przedmieść Sztokholmu, marzył, że będzie potężniejszy niż Bill Gates. Kilkanaście lat później jego start-up zrewolucjonizował światowy przemysł muzyczny.

Tajemnica Spotify. Muzyczna rewolucja (MOBI) Tajemnica Spotify to opowieść o drodze na szczyt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI