Światło między oceanami

Światło między oceanami - M.L. Stedman | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.L. Stedman
WYMIAR
5,78 MB
NAZWA PLIKU
Światło między oceanami.pdf
ISBN
6462492827701

OPIS

Poruszająca opowieść o niszczycielskiej sile niewłaściwych wyborów. O złych decyzjach dobrych ludzi. O szczęściu, z którego tak trudno zrezygnować…Rok 1920. Tom Sherbourne, inżynier z Sydney, wciąż nie może się uporać ze wspomnieniami z Wielkiej Wojny. Posada latarnika na oddalonej o 100 mil od wybrzeży Australii niezamieszkanej wysepce Janus Rock i kochająca żona Isabel, która decyduje się dzielić z nim samotność, stopniowo przynoszą mu spokój i pozwalają pokonać upiory przeszłości. Los wystawia ich jednak na ciężką próbę. Po dwóch poronieniach i wydaniu na świat martwego chłopca Isabel dowiaduje się, że nie będzie mgła mieć dzieci, i popada w depresję. I wówczas zdarza się cud: do brzegu wyspy przybija łódź ze zwłokami mężczyzny i płaczącym niemowlęciem. Ulegając namowom żony, kierując się głosem serca, a nie zasadami moralnymi, Tom podejmuje decyzję, której konsekwencje położą się cieniem na życiu wielu ludzi...Zarówno książka, która tygodniami nie schodziła ze szczytów list bestsellerów, jak i jej świetnaekranizacja pochłaniają, kuszą niesamowitą atmosferą i uwodzą doskonale skomponowaną fabułą...Już od pierwszych chwil.„O, The Oprah Magazine”Pięknie naszkicowana opowieść o miłości i stracie, dobrych i złych decyzjach oraz o tym, jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić, by uszczęśliwić najbliższych.„The Boston Globe”To nie tylko opowieść o bolesnych konsekwencjach dokonanych wyborów, lecz także ilustracja niezwykłej, zdolnej znieść wszelkie, nawet najbardziej wstrząsające, przeciwności losu sile związku dwojga ludzi, których połączyła miłość.„The Daily Mail”

Wkrótce... Światło między oceanami (ang. The Light Between Oceans) - dramat filmowy z 2016 roku w reżyserii Dereka Cianfrance'a, na podstawie powieści australijskiej pisarki M.L.

Stedman. Poruszająca opowieść o niszczycielskiej sile niewłaściwych wyborów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI