Rabih znaczy Wiosna

Rabih znaczy Wiosna - Weronika Tomala | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Weronika Tomala
WYMIAR
6,40 MB
NAZWA PLIKU
Rabih znaczy Wiosna.pdf
ISBN
4070965880294

OPIS

Martę i Rabiha połączyła prawdziwa przyjaźń od dziecka. Są jak brat i siostra, jak papużki-nierozłączki, jak dwie połówki tego samego kamienia. Różni ich tylko jedno - w żyłach Rabiha płynie arabska krew. Choć wychował się w Polsce i czuje się prawdziwym Polakiem, nie jest akceptowany przez otoczenie ze względu na kolor skóry i egzotyczną urodę, którą odziedziczył po ojcu. Nieszczęśliwy splot wydarzeń sprawia, że ich wyjątkowa relacja urywa się, blednie, majaczy we wspomnieniach dorosłych już ludzi. Los bywa jednak przewrotny - Marta i Rabih spotykają się ponownie i to w okolicznościach, o których oboje chcieliby zapomnieć. Ona wiedzie poukładane, szczęśliwe życie, on za moment staje na ślubnym kobiercu. I świat staje na głowie.Czy w obliczu tłumionego przez lata gniewu i żalu potrafią odnaleźć dawnych siebie?Czy targani sprzecznymi emocjami wreszcie ujrzą to, przed czym tak zaciekle się bronią?

Zanim napiszę coś więcej o tej książce, zachęcam Was do lektury krótkiego prologu z „Rabih znaczy wiosna." „Prolog MARTA Mówią, że na czyjeś zaufanie pracujemy całe życie, lecz starannie pielęgnowane relacje można zburzyć w ciągu jednej sekundy. Rabih znaczy wiosna book. Read 3 reviews from the world's largest community for readers.

Jeżdżą one na różne imprezy i zajmują się dziećmi ale nie tylko. ... Rabih znaczy wiosna - opis ebooka .

POWIĄZANE KSIĄŻKI