Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa

Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa - John Burningham | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Burningham
WYMIAR
11,6 MB
NAZWA PLIKU
Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa.pdf
ISBN
5801438318311

OPIS

Ciepła, zabawnie przewrotna i zaskakująca świąteczna opowieść – w sam raz na gwiazdkowy prezent!Jest Wigilia. Święty Mikołaj właśnie wrócił do domu po rozwiezieniu prezentów dzieciom na całym świecie. Położył spać renifery i sam też już kładzie się do łóżka. Ale co to? W worku została jeszcze jedna paczka! To dla Korneliusza Klopsa – chłopca, który mieszka bardzo daleko, w małym domku na czubku wysokiej góry. No trudno! Gdy trzeba dostarczyć prezent, Świętemu Mikołajowi niestraszna żadna droga! Tylko… czy zdąży na czas?

Data zakończenia 2020-11-16 - cena 24,29 zł Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa - John Burningham - opis książki: Ciepła, zabawnie przewrotna i zaskakująca świąteczna opowieść - w sam raz na gwiazdkowy prezent! Jest Wigilia. Święty Mikołaj właśnie wrócił do domu po rozwiezieniu prezentów dzieciom na całym świecie. Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa Tag 15 listopada 2020 in Bardzo przyjemna , Dla samodzielnych w czytaniu , Dla tych co sami jeszcze nie czytają, ale dużo już rozumieją , Nowości , Objętość: chudzina Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa.

Mąż ilustratorki Helen Oxenbury. Nakładem Wydawnictwa Dwie Siostry ukazała się jego książka Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa. Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI