Pamiętnik

Pamiętnik - Nicholas Sparks | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicholas Sparks
WYMIAR
7,93 MB
NAZWA PLIKU
Pamiętnik.pdf
ISBN
9943744308449

OPIS

Jedna z najpiękniejszych ponadczasowych powieści o miłości, zekranizowana z Ryanem Goslingiem i Rachel McAdams w rolach głównych.Karty starego notatnika kryją historię romantycznego uczucia, które rozkwitło po zakończeniu IIwojny światowej gdzieś w Karolinie Północnej. Starszy pan codziennie odczytuje ją mieszkającej w domu opieki kobiecie chorej na alzheimera. To dzieje miłości dziewczyny z dobrego domu i ubogiego robotnika, którzy jako nastolatkowie spędzili razem jedno lato, a potem zostali rozdzieleni.Losy każdego z nich potoczyły się zupełnie innymi torami.Czy uda im się spotkać ponownie?Jeśli chodzi o opowieści o miłości, Nicholas Sparks jest ich niekwestionowanym królem.„Heat”Nicholas Sparks to marka sama w sobie. Wystarczy wspomnieć nazwisko i wszystko staje się jasne.koominek.blogspot.comKsiążki Nicholasa Sparksa przywracają wiarę w miłość. Niewątpliwie tylko Sparks potrafi w tak ujmujących słowach opowiadać o miłości...recenzjeami.blogspot.com

Najsłynniejsza powieść autobiograficzna w literaturze światowej. Pamiętnik - Opis i dane produktu. Pamiętnik [Sparks Nicholas]W starym wytartym notatniku kryje się kronika pewnej miłości, która rozkwitła po zakończeniu II wojny światowej gdzieś w Karolinie Północnej.

Trzecia potrzeba po szczęśliwie odebranej Warszawie i wzięciu hetmana szwedzkiego ... Pamiętniki starego subiekta (Rzeckiego) opisują nam wydarzenia Lalki z perspektywy przyjaciela Stanisława Wokulskiego. Zobacz streszczenie Pamiętnik starego subiekta - streszczenie pamiętnika Rzeckiego, Lalka - streszczenie i opracowanie największego dzieła Bolesława Prusa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI