Pakiet: Siostra Cienia / Siostra Perły

Pakiet: Siostra Cienia / Siostra Perły - Lucinda Riley | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucinda Riley
WYMIAR
9,88 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Siostra Cienia / Siostra Perły.pdf
ISBN
6299008542603

OPIS

Pozwól się zainteresować baśniowej sadze rodzinnej, która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię pochodzenia Siedmiu Sióstr.Kolejne tomy sagi SIEDEM SIÓSTR w uroczym pakiecie! Po pudełku z książkami „Siedem Sióstr” i „Siostra Burzy” przyszedł czas na „Siostrę Cienia” i „Siostrę Perły”. Wszystkie książki zaczynają się w tym samym momencie, dlatego można je czytać w dowolnej kolejności. Zgrabny format S6, miękkie oprawy i śliczne pudełka – w sam raz na prezent!Pakiet zawiera książki:„Siedem Cienia” oraz „Siostra Perły”„SIEDEM CIENIA”Star D'Apliese nie może dojść do siebie po nagłej śmierci jej adopcyjnego ojca – tajemniczego multimilionera Pa Salta. Dziewczyna jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku, gdzie ma się spotkać z siostrami. Na miejscu okazuje się, że Pa Salt zostawił każdej z nich w spadku zaszyfrowane wskazówki dotyczące ich pochodzenia. Otrzymana wizytówka i figurka kota wiodą najbardziej enigmatyczną z sióstr, zawsze pozostającą w ich cieniu nieśmiałą Star do uroczego londyńskiego antykwariatu. Niespodziewana śmierć Pa Salta i wizyta w księgarni Orlanda mogą stać się początkiem czegoś nowego.„SIOSTRA PERŁY”Cece D’Apliese nigdy nigdzie nie pasowała…Po śmierci ojca CeCe znalazła się na życiowym zakręcie. Postanawia opuścić Anglię i podążyć za wskazówkami pozostawionymi jej przez Pa Salta, by odkryć swoją przeszłość. Jedyne, co ma, to czarno-białe zdjęcie i nazwisko pionierki, która ponad sto lat wcześniej walczyła o przetrwanie w niegościnnej Australii.Rok 1906. Kitty McBride, córka duchownego z Edynburga, otrzymała niebywałą szansę podróży do Australii jako towarzyszka zamożnej pani McCrombie. Wkrótce jej los splata się z dwoma bliźniakami – porywczym Drummondem i ambitnym Andrew, spadkobiercami fortuny, której ich rodzina dorobiła się, handlując perłami.Kiedy CeCe dociera do Australii, zaczyna wierzyć, że ten dziki kontynent może zaoferować jej coś, o czym nigdy nie śmiała marzyć: poczucie przynależności i prawdziwy dom.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę $33.12 - Pozwól się zainteresować baśniowej sadze rodzinnej, która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię pochodzenia Siedmiu Sióstr.

Zaloguj si ę Zarejestruj ... Siostra perły na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Pozwól się zainteresować baśniowej sadze rodzinnej, która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię pochodzenia Siedmiu Sióstr.
Kolejne tomy sagi SIEDEM SIÓSTR w Pozwól się zainteresować baśniowej sadze rodzinnej, która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię pochodzenia Siedmiu Sióstr.

POWIĄZANE KSIĄŻKI