Pakiet: Dziewczyna na klifie / Dziewczyna z Neapolu

Pakiet: Dziewczyna na klifie / Dziewczyna z Neapolu - Lucinda Riley | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucinda Riley
WYMIAR
6,14 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Dziewczyna na klifie / Dziewczyna z Neapolu.pdf
ISBN
3241000020350

OPIS

Dwie irlandzkie rodziny, cztery pokolenia kobiet i łącząca je tragiczna przeszłość, sięgająca czasów I wojny światowej.Przejmująca opowieść o poszukiwaniu własnych korzeni, o rodzinnych sekretach, o kłamstwach, krzywdach i rozstaniach, ale też o miłości i nadziei.Młoda rzeźbiarka Grania Ryan po latach nieobecności wraca do Irlandii, do rodzinnego domu położonego nad smaganą wichrami zatoką Dunworley. Pewnego dnia, podczas spaceru, zauważa na krawędzi klifu dziewczynkę o rudych włosach. Okazuje się, że to Aurora Lisle, osierocona przez matkę ośmiolatka, która wraz z ojcem mieszka w pobliskim pałacu. Szybko nawiązują nić porozumienia…Zaniepokojona tym matka Granii, Kathleen, zaczyna snuć poruszającą opowieść o zawikłanych losach dwóch rodzin… Z jej słów i starych listów Grania poznaje historię miłości i tragedii. Zdaje też sobie sprawę z istnienia klątwy, która może położyć się cieniem na jej szczęściu…Idealna mieszanka romansu i rodzinnej intrygi.„Dolze Bellezza”

Lucinda Riley. Szczegóły książki: Numer katalogowy: ...

Przejmująca opowieść o poszukiwaniu własnych korzeni, o rodzinnych sekretach, o kłamstwach, krzywdach i rozstaniach, ale też o miłości i nadziei. Książka Dziewczyna na klifie autorstwa Riley Lucinda , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 28,72 zł . Przeczytaj recenzję Dziewczyna na klifie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI