Nazywam się Milion

Nazywam się Milion - Karina Krawczyk | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karina Krawczyk
WYMIAR
5,90 MB
NAZWA PLIKU
Nazywam się Milion.pdf
ISBN
5731732781320

OPIS

Pascal Kirski, komisarz lubelskiej policji właśnie wraca ze szpitala i rzuca się w wir walki w gangiem narkotykowym, którego działania zbierają śmiertelne żniwo wśród eksperymentującej młodzieży. Niemal codziennie kraj obiega informacja o kolejnych ofiarach dopalaczy. Jednocześnie w szpitalu psychiatrycznym przebywa cierpiąca na amnezję dziewczyna, która prosi Kirskiego o pomoc w odnalezieniu swojej tożsamości. Jedyne, co ma, to dręczące ją sny o kobiecie, którą jak się wydaje, kiedyś znała.Czy targany emocjami oraz własną ambicją policjant wygra wyścig z szefem mafii? Kim jest tajemnicza dziewczyna, słysząca głosy z przeszłości?

Nic bardziej mylnego. Sam tytuł powieści ,,Nazywam się Milion'' nasuwa pewne skojarzenia, choć głównie odnosi się do bohaterki. Nazywam się Milion.

Autor: Karina Krawczyk; Kategorie: Książki / polscy autorzy Książki / kryminał i sensacja / kryminał ... Nazywam się Milion. Jerzy Witaszczyk 05.01.2016.

POWIĄZANE KSIĄŻKI