Miasto niedźwiedzia

Miasto niedźwiedzia - Fredrick Backman | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fredrick Backman
WYMIAR
6,59 MB
NAZWA PLIKU
Miasto niedźwiedzia.pdf
ISBN
5634567500069

OPIS

Miasto niedźwiedzia to przenikliwa opowieść o małym miasteczku z wielkimi marzeniami, o lojalności wobec samego siebie, swojej drużyny i swojego miasta. To historia o tym, co wiąże społeczność i jak zbiorowa świadomość może odsuwać od siebie prawdę.W tym niewielkim leśnym miasteczku Backmanowi udało się zamknąć cały świat.„To coś więcej niż powieść o młodzikach uprawiających sport. To książka o dorastaniu, upadku obyczajów i o zaskakującym bohaterstwie”. KIRKUS REVIEWS„Pokochacie tę powieść”. PEOPLE„Książka pełna mądrości i surowych emocji”. THE BOOK REPORTER„Bez wątpienia – arcydzieło”. NEW YORK JOURNAL OF BOOKSBjörnstad to dziura. Maleńka społeczność zamknięta w głębi ponurego lasu, który powoli zabiera ludziom przestrzeń do życia. Jest tylko jedno miejsce, które przywraca mieszkańcom wiarę w lepsze jutro – stare lodowisko nad jeziorem, zbudowane przed laty przez założycieli miasta. Juniorzy drużyny hokejowej rywalizują właśnie w krajowej lidze i, o dziwo, naprawdę mają szansę zagrać w finale. Na barkach kilku nastolatków spoczywają nadzieje i marzenia całego Björnstad, nic więc dziwnego, że mecz półfinałowy wywołuje w niektórych graczach skrajne emocje. W pewnym momencie na społeczności miasteczka kładzie się cieniem straszny czyn, dzieląc ją i stawiając pod znakiem zapytania przyszłość nie tylko drużyny, ale każdego obywatela Björnstad.

Czy jedno wydarzenie może rozbić zżytą społeczność? Odpowiedź znajdziecie w "Mieście niedźwiedzia" - obyczajowej historii, w której jak w lustrze odbijają się dobrze znane ludzkie słabości. Mateusz Piesowicz | 17.10.2020 ... Miasto niedźwiedzia to opowieść o nadziei, która jednoczy niewielką społeczność, tajemnicach, które tworzą w niej podziały, ludzkiej odwadze, by sprzeciwić się większości i ... MIASTO NIEDŹWIEDZIA.

Przewodnik "Wprost" Przemyśl, kojarzony dotychczas jedynie z zabytkami, bieszczadzką przyrodą i przygranicznym handlem ... Miasto niedźwiedzia . Średnia ocena wszystkich książek w cyklu .

POWIĄZANE KSIĄŻKI