Małe miasto, wielkie kłamstwa

Małe miasto, wielkie kłamstwa - Diane Chamberlain | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Diane Chamberlain
WYMIAR
7,93 MB
NAZWA PLIKU
Małe miasto, wielkie kłamstwa.pdf
ISBN
1350388548328

OPIS

Jedna książka, milion emocji.Rok 2018. Morgan Christopher, studentka akademii sztuk pięknych, odbywa wyrok w żeńskim zakładzie karnym. Pewnego dnia, podczas niespodziewanego widzenia, dwie tajemnicze kobiety składają jej propozycję pracy, obiecując natychmiastowe zwolnienie. Morgan ma wykonać renowację starego malowidła w cichym, prowincjonalnym miasteczku w Karolinie Północnej. Gotowa na wszystko, aby odzyskać wolność, przyjmuje propozycję, chociaż nie ma pojęcia o renowacji obrazów. Pod grubą warstwą wieloletniego brudu czeka na nią opowiedziana farbami historia szaleństwa, zbrodni i zmowy milczenia.Rok 1940. Anna Dale, młoda malarka z New Jersey, wygrała konkurs na malowidło ścienne dla poczty w małym mieście Edenton w Karolinie Północnej. Przyjmuje propozycję i wyjeżdża na konserwatywne Południe, bo niespodziewanie została sama na świecie, a praca jest na wagę złota. Nie wie, że znajdzie się w miejscu, gdzie ludzie są pełni uprzedzeń, tajemnice skrywa się za zamkniętymi drzwiami, a za wszelką odmienność płaci się wysoką cenę, czasem najwyższą.Co spotkało Annę Dale? Czy stare, zniszczone malowidło to klucz do tej zagadki? Czy Morgan pokona demony swojej przeszłości i dotrze do prawdy?Diane Chamberlain, autorka bestsellerów z listy "New York Timesa", prezentuje opowieść o zagadkowej intrydze, tajemnicy skrywanej przez blisko sto lat i wytrwałości kobiety dążącej do poznania prawdy.Sztuka i sekrety. Wciągająca i porywająca powieść. Zaskakuje wstrząsającym rozwiązaniem akcji. "People"Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką osiemnastu powieści, przetłumaczonych na kilkanaście języków i plasujących się na najwyższych miejscach list bestsellerów. Mieszka w Karolinie Północnej.

- ISBN: 978-83-8169-375-2 Małe miasto, wielkie kłamstwa. Kategoria: Literatura światowa ISBN: 978-83-8169-375-2 Tytuł oryginału: Big Lies in a Small Town Data wydania: 03.11.2020 Format: 130mm x 200mm Liczba stron: 520 Bohaterkami powieści "Małe miasto, wielkie kłamstwa" są utalentowane malarki.

5/5 (2 Oceny) Oceń 26,49 zł 23,49 zł 51,00 zł Wydawca: Prószyński Media × Prószyński Media Prószyński Media to jedno z ... Małe miasto, wielkie kłamstwa to kolejny dowód na to, że ogromna popularność Diane Chamberlain, nie jest przypadkowa. Ja co prawda stosunkowo niedawno, poznałam twórczość tej autorki ale każda z przeczytanych przeze mnie jej powieści, okazała się wspaniałą czytelniczą przygodą. Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie Katalog.

POWIĄZANE KSIĄŻKI