Lampka

Lampka - Annet Schaap Kelly | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annet Schaap Kelly
WYMIAR
4,26 MB
NAZWA PLIKU
Lampka.pdf
ISBN
8436770062589

OPIS

Poruszająca powieść dla młodzieży o samotności, trudnej przyjaźni i odwadze. Dla tych, którzy kochają baśń o małej syrence – i nie tylko.To jest opowieść o morzu. O tajemniczych wodnych stworzeniach i o groźnych piratach. O admirale i jego Czarnym Domu, gdzie, jak mówią, mieszka potwór. O szarej latarni morskiej na małym półwyspie. O Lampce, córce latarnika, która co dzień wspina się po sześćdziesięciujeden stopniach, żeby zapalić światło. I o pewnym sztormowym wieczorze, gdy zabrakło zapałek i wszystko poszło nie tak.Debiutancka powieść młodzieżowa holenderskiej pisarki i ilustratorki Annet Schaap, nagrodzona między innymi prestiżowym Złotym Rysikiem i przełożona na szesnaście języków.

PRODUKT NIE JEST ZABAWKĄ typ produktu: Lampka dekoracyjna z akumulatorem KRÓLIK NA CHMURCE różowy marka produktu: POLUX kod EAN produktu: 5901508314727 index: 314727 główny… LAMPKA WIECZNA - 86413 . Lampka wieczna wykonana z odlewów mosiężnych, polerowana i lakierowana.

Sprawdź nasze oferty na www.obi.pl i w marketach OBI w całej Polsce! Lampka na biurko to niezbędne narzędzie do pracy. Praca biurowa bez dobrego oświetlenia jest niezwykle męcząca nie tylko dla oczu, pogarsza samopoczucie i utrudnia kreatywne myślenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI