EKG pułapki, które niełatwo ominąć. Przypadki kliniczne Tom 1

EKG pułapki, które niełatwo ominąć. Przypadki kliniczne Tom 1 - Bartosz Szafran | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartosz Szafran
WYMIAR
12,26 MB
NAZWA PLIKU
EKG pułapki, które niełatwo ominąć. Przypadki kliniczne Tom 1.pdf
ISBN
2888500960469

OPIS

Szanowni Sympatycy EKG!Drodzy Czytelnicy! Od wielu lat przy różnych okazjach powtarzam opinię, że EKG to tak naprawdę badanie obrazowe. Nie wszyscy eksperci się ze mną zgadzają, ja jednak zdania nie zmieniam. Nie tylko dlatego, że krzywa elektrokardiograficzna to nic innego jak zobrazowanie na kawałku papieru pracy elektrycznej serca, ale głównie dla podkreślenia idei pokazującej najlepszy sposób nauki oceny i opisywania EKG. Te umiejętności zależą nie tylko od talentu, lecz także od doświadczenia, które zdobywa się dzięki dokładnemu ocenieniu bardzo wielu zapisów. Ultrasonografista staje się tym lepszy w swojej pracy, im więcej badań wykona, o elektrokardiografistach można powiedzieć dokładnie to samo. Podręczników EKG czy zeszytów ćwiczeń z zapisami EKG nigdy za dużo. Wychodząc z powyższego założenia, postanowiłem przygotować coś, co łączy te dwie formy. Książka, którą trzymają Państwo w rękach, nie jest typowym akademickim podręcznikiem. Nie zamieszczono w niej wielu klasycznych definicji. Starałem się w możliwie przystępny sposób omówić na licznych przykładach rzeczywistych zapisów najczęstsze pułapki w opisie EKG, z którymi spotykają się w swojej codziennej praktyce lekarz, pielęgniarka czy ratownik medyczny. Publikacja jest przeznaczona zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w opisywaniu EKG, jak i dla średnio zaawansowanych odbiorców ? dla tych wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Bartosz Szafran

Nie wszyscy eksperci się ze mną zgadzają, ja jednak zdania nie zmieniam. Książka EKG pułapki, które niełatwo ominąć Przypadki kliniczne Tom 1 do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 82,24 zł (Rabat 25%). Autor: Szafran Bartosz, wydawnictwo: ITEM Publishing. EKG pułapki, które niełatwo ominąć Przypadki kliniczne Tom 1, Szafran Bartosz, 98,1 zł.

Autor: Szafran Bartosz, wydawnictwo: ITEM Publishing. EKG pułapki, które niełatwo ominąć Przypadki kliniczne Tom 1, Szafran Bartosz, 98,1 zł. Od wielu lat przy różnych okazjach powtarzam opinię, że EKG to tak naprawdę badanie obrazowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI