Bogate dzieci. Przewodnik dla mądrych rodziców

Bogate dzieci. Przewodnik dla mądrych rodziców - Tom Corley | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tom Corley
WYMIAR
8,50 MB
NAZWA PLIKU
Bogate dzieci. Przewodnik dla mądrych rodziców.pdf
ISBN
4997258551187

OPIS

JEŻELI PRAGNIESZ, ABY TWOJA POCIECHA WIODŁA UDANE ŻYCIE, TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE.To przewodnik dla rodziców, którzy chcą wychować dziecko na szczęśliwego i spełnionego człowieka. Mądrzy rodzice przyczyniają się nie tylko do rozwoju swoich dzieci, ale budują również lepsze społeczeństwo. Dzieci nauczone dokonywania właściwych wyborów przeniosą je na dorosłe życie, a tym samym zostaną nagradze emocjonalnie i finansowo.Tom Corley opracował dziesięć kluczowych nawyków sprzyjających osiąganiu sukcesów. Teraz dzieli się z czytelnikami wiedzą, jaką ludzie sukcesu przejmują... od rodziców. Bo szczęście i sukces nie są dziełem przypadku. Rodzice powinni być mentorami swoich dzieci. Ucząc właściwego postępowania, kształtując nastawienie i oczekiwania, przygotowują dziecko do szczęśliwego i pełnego sukcesów życia.Poradnik, który trzymasz w rękach, pokazuje, jak nauczyć dziecko podejmowania słusznych decyzji i pokonywania trudności. Dzięki niemu przygotujesz je na życie pełne sukcesów. Bowiem sukces to nie tylko pieniądze, ale również zadowolenie z życia, dobroć i szlachetność. Bogate w tę wiedzę dziecko przekaże ją kolejnym pokoleniom, bo na tym polega cykl sukcesu i budowanie lepszego społeczeństwa.

Poradnik dla mądrych rodziców zawiera wiele rad dla rodzin, które starają się zapewnić sobie solidną przyszłość finansową. Wprawdzie opowieść jest adresowana do nastolatków i młodzieży wchodzącej w dorosłe życie, ale zawarte w niej wskazówki wyjdą na dobre ludziom w każdym wieku. Przewodnik dla mądrych rodziców.

„Bogate dzieci. Przewodnik dla mądrych rodziców", kolejny tytuł z serii "Inwestuj w siebie".

POWIĄZANE KSIĄŻKI