Wypadki i inne zdarzenia drogowe. Opiniowanie w sprawach rekonstrukcji

Wypadki i inne zdarzenia drogowe. Opiniowanie w sprawach rekonstrukcji - Kazimierz Pawelec | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kazimierz Pawelec
WYMIAR
12,62 MB
NAZWA PLIKU
Wypadki i inne zdarzenia drogowe. Opiniowanie w sprawach rekonstrukcji.pdf
ISBN
7560808521376

OPIS

W publikacji szczegółowo omówiono m.in:dowody w sprawach przestępstw i wykroczeń drogowych, znaczenie dowodowe opinii pozaprocesowej, zasady oceny opinii; użycie nowoczesnych technik w opiniowaniu w sprawach wypadków drogowych, w tym: wykorzystanie odbiorników GPS, kamer samochodowych, tachografów, „czarnych skrzynek” i sterowników pojazdów; zasady sporządzanie opinii biegłego do spraw techniki samochodowej.W opracowaniu wyczerpująco zaprezentowano również:przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji oraz najważniejsze wykroczenia drogowe; zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym: szczególnej ostrożności i ograniczonego zaufania, pierwszeństwa, prędkości dostosowanej.Adresaci:Opracowanie jest przeznaczone dla sędziów, prokuratorów, adwokatów i radców prawnych, a także biegłych sądowych i rzeczoznawców.

Opracowanie zbiorowe ISBN:9788381879262 - Książki - Prawo i administracja - Prawo. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

Opiniowanie w sprawach rekonstrukcji" - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 708 stron i została wydana w 2020 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI