Wiewióreczka Leti – uważność i życzliwość wobec siebie

Wiewióreczka Leti – uważność i życzliwość wobec siebie - Agnieszka Pawłowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Pawłowska
WYMIAR
3,92 MB
NAZWA PLIKU
Wiewióreczka Leti – uważność i życzliwość wobec siebie.pdf
ISBN
9841084758891

OPIS

Kraina Uważności to seria książeczek o potędze UWAŻNOŚCI dostępnej każdemu, niezależnie od wieku. To lektura dla najmłodszych, jednak mogą z niej czerpać również starsi czytelnicy. Każda z książeczek dotyka obszarów istotnych dla dzieci, daje możliwość nowego spojrzenia na siebie oraz otaczający świat, jednocześnie oferując bardzo przydatne narzędzia, które uruchamiają się już podczas czytania. Kraina Uważności to praktyczne umiejętności podane dzieciom w zabawny i przyjazny sposób.„Wiewióreczka Leti - uważność i życzliwość wobec siebie”, to właściwie książka dla każdego z nas - bez względu na wiek, płeć czy pochodzenie. Opowieść o małej wiewióreczce pokazuje nam, jak istotne i wspierające w naszym życiu jest rozwijanie przyjaźni z samym sobą.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Wiewióreczka Leti - uważność i życzliwość wobec siebie", to właściwie książka dla każdego z nas - bez względu na wiek, płeć czy pochodzenie. Opowieść o małej wiewióreczce pokazuje nam, jak istotne i wspierające w naszym życiu jest rozwijanie przyjaźni z samym sobą. Kup teraz.

Tygrysek Erwinek energia uważ.. Szczurek Rysio smak Książka Wiewióreczka Leti uważność i życzliwość wobec siebie - Agnieszka Pawłowska Kraina Uważności to seria książeczek o potędze UWAŻNOŚCI dostępnej każdemu, niezależnie od wieku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI