Wieczny. Cykl Niezmienni. Tom 3

Wieczny. Cykl Niezmienni. Tom 3 - Agnieszka Ziętarska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Ziętarska
WYMIAR
12,10 MB
NAZWA PLIKU
Wieczny. Cykl Niezmienni. Tom 3.pdf
ISBN
6062204683185

OPIS

Niebezpieczeństwo depcze po piętach naszych bohaterów, wciągając w rozgrywkę najpotężniejszych niezmiennych. Widmo śmierci zawisło nad Sasso, by szerzyć niepewność oraz zwątpienie. Walka o miłość i wolność jeszcze nigdy nie była tak trudna. Felis i Flora stają przed wyborem pomiędzy tym, co dobre, a tym, co słuszne. Prawda i sprawiedliwość powoli zaczynają się zacierać, dając miejsce przerażeniu.Czy droga pełna wyrzeczeń i złamanych reguł wiedzie do zwycięstwa? Ile tragedii jest w stanie unieść ludzkie serce? Jak duży ból można przetrwać, nie zatracając przy tym siebie?Czy miłość naprawdę nie może iść w parze z wiecznością?

Widmo śmierci zawisło nad Sasso, by szerzyć niepewność oraz zwątpienie. Walka o miłość i wolność jeszcze nigdy ... Wieczny - Tom III - Cykl NIEZMIENNI.

To właśnie w tym tomie wszystkie nierozwiązane sprawy doczekały się finału. W końcu! Dzieje się naprawdę wiele. Niezmienni Tom 3 Wieczny już od 21,63 zł - od 21,63 zł, porównanie cen w 21 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI