Uratuj mnie. Seria The Last Regret. Tom 1

Uratuj mnie. Seria The Last Regret. Tom 1 - Anna Bellon | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Bellon
WYMIAR
9,52 MB
NAZWA PLIKU
Uratuj mnie. Seria The Last Regret. Tom 1.pdf
ISBN
3548858963804

OPIS

Pierwszy tom bestsellerowej serii, którą pokochały tysiące czytelniczek.Anna Bellon stworzyła historię, która wywołuje łzy i porusza serce. Pełna emocji opowieść, która swoim muzycznym rytmem wciąga od pierwszych stron.Maia po śmierci brata nie jest już tą samą dziewczyną. Przy zdrowych zmysłach utrzymuje ją tylko to, co kiedyś oboje tak bardzo kochali - muzyka i rodzice, którzy nie chcą stracić jedynego dziecka, jakie im zostało.Kyler nigdzie nie zagrzewa miejsca na dłużej. Na dodatek nigdy nie jest w niczym wystarczająco dobry, by zadowolić swojego ojca. Gdy po raz kolejny się przeprowadza, tym razem do Pittsburgha, odlicza dni, aby wrócić do rodzinnego miasta i zamieszkać z dala od rodziców. Aż do dnia, w którym poznaje Maię.Czy Maia dopuści do siebie Kylera, gdy odtrąciła wszystkich wokół? I czy połączy ich tylko przyjaźń?Uratuj mnie to pierwsza część serii The Last Regret, o zespole rockowym, który podbił serca tysięcy fanów.

Pełna emocji opowieść, która swoim muzycznym rytmem wciąga od pierwszych stron. Uratuj mnie to pierwsza część serii The Last Regret, opowiadającej o grupie przyjaciół z liceum, którzy zakładają zespół rockowy. Książka w zmienionej wersji była publikowana na Wattpadzie, gdzie uzyskała ponad milion odsłon.

Książka w zmienionej wersji była publikowana na Wattpadzie, gdzie uzyskała ponad milion odsłon. Książka Uratuj mnie The Last Regret, tom 1, pochodzi z wydawnictwa Znak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI