Prawo międzynarodowe publiczne w zarysie [PRZEDSPRZEDAŻ]

Prawo międzynarodowe publiczne w zarysie [PRZEDSPRZEDAŻ] - Stefan Sawicki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Sawicki
WYMIAR
5,65 MB
NAZWA PLIKU
Prawo międzynarodowe publiczne w zarysie [PRZEDSPRZEDAŻ].pdf
ISBN
8736486832122

OPIS

Osiemnaste wydanie podręcznika zostało zmienione, uzupełnione i poszerzone. Uszczegółowiono kwestie funkcji wewnętrznych prawa międzynarodowego. Pozwalają one bowiem państwu przenieść jego zobowiązania międzynarodowe na grunt krajowy, aby po ich implementacji mogły stać się częścią wewnętrznego porządku prawnego. Uzupełniono rozważania na temat pozycji prawnej głowy państwa w stosunkach międzynarodowych. Podkreślono, że owa sytuacja nie jest uregulowana przez prawo międzynarodowe. Poszerzono ponadto rozważania dotyczące statusu prawnego Arktyki.W książce uzupełniono literaturę przedmiotu o najnowsze publikacje dotyczące tematyki podręcznika oraz wykorzystano nowe akty prawa międzynarodowego i polskiego prawa wewnętrznego.Adresaci:Opracowanie jest przeznaczone przede wszystkim dla studentów wydziałów prawa i administracji, a także osób zainteresowanych tą dziedziną prawa, m.in. polityków i dziennikarzy.

Ponad 10000 publikacji w formie papierowej oraz elektronicznej. Atrakcyjne ceny i szybka dostawa! Prawo międzynarodowe publiczne w zarysie - opis produktu: Siedemnaste wydanie podręcznika zostało w miarę potrzeb zmienione, uzupełnione i poszerzone.

Zobacz inne Prawo i administracja, najtańsze i najlepsze oferty. Prawo międzynarodowe publiczne w zarysie; Prawo międzynarodowe publiczne w zarysie . Wojciech Góralczyk, Stefan Sawicki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI