Niedźwiadek Albert – uważność i wybaczanie

Niedźwiadek Albert – uważność i wybaczanie - Agnieszka Pawłowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Pawłowska
WYMIAR
7,48 MB
NAZWA PLIKU
Niedźwiadek Albert – uważność i wybaczanie.pdf
ISBN
8689150965808

OPIS

Kraina Uważności to seria książeczek o potędze UWAŻNOŚCI dostępnej każdemu, niezależnie od wieku. To lektura dla najmłodszych, jednak mogą z niej czerpać również starsi czytelnicy. Każda z książeczek dotyka obszarów istotnych dla dzieci, daje możliwość nowego spojrzenia na siebie oraz otaczający świat, jednocześnie oferując bardzo przydatne narzędzia, które uruchamiają się już podczas czytania. Kraina Uważności to praktyczne umiejętności podane dzieciom w zabawny i przyjazny sposób.„Niedźwiadek Albert - uważność i wybaczanie” pomaga zrozumieć, jak krzywdzące dla nas samych może być utrzymywanie złości i żalu do drugiej osoby. Wraz z niedźwiadkiem dzieci uczą się, po co i jak można wybaczać innym, by równocześnie zadbać o samego siebie.

Opowiedział o tym swojemu przyjacielowi, a ten wykorzystał moment i… zajął mu huśtawkę- celowo i nie chciał zejść. Albert poczuł się zraniony, skrzywdzony, oszukany.

Kraina Uważności to seria książeczek o potędze UWAŻNOŚCI dostępnej każdemu, niezależnie od wieku. To lektura dla najmłodszych, jednak mogą z niej czer, Niedźwiadek Albert uważność i wybaczanie, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Książka Niedźwiadek Albert - uważność i wybaczanie autorstwa Agnieszka Pawłowska Darmowa wysyłka Super cena 13.93 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Kraina Uważności to seria książeczek o potędze UWAŻNOŚCI dostępnej każdemu, niezależnie od wieku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI