Niedźwiadek Albert – uważność i wybaczanie

Niedźwiadek Albert – uważność i wybaczanie - Agnieszka Pawłowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Pawłowska
WYMIAR
11,78 MB
NAZWA PLIKU
Niedźwiadek Albert – uważność i wybaczanie.pdf
ISBN
5994267022454

OPIS

Kraina Uważności to seria książeczek o potędze UWAŻNOŚCI dostępnej każdemu, niezależnie od wieku. To lektura dla najmłodszych, jednak mogą z niej czerpać również starsi czytelnicy. Każda z książeczek dotyka obszarów istotnych dla dzieci, daje możliwość nowego spojrzenia na siebie oraz otaczający świat, jednocześnie oferując bardzo przydatne narzędzia, które uruchamiają się już podczas czytania. Kraina Uważności to praktyczne umiejętności podane dzieciom w zabawny i przyjazny sposób.„Niedźwiadek Albert - uważność i wybaczanie” pomaga zrozumieć, jak krzywdzące dla nas samych może być utrzymywanie złości i żalu do drugiej osoby. Wraz z niedźwiadkiem dzieci uczą się, po co i jak można wybaczać innym, by równocześnie zadbać o samego siebie.

Wraz z niedźwiadkiem dzieci uczą się, po co i jak można wybaczać innym, by równocześnie zadbać o samego siebie. wydawnictwo edukacyjne Niedźwiadek Albert. Uważność i wybaczanie.

Każda z książeczek dotyka obszarów ... Kup w super cenie - Niedźwiadek Albert. Uważność i wybaczanie - KRAINA UWAŻNOŚCI - za 13.93 zł z rabatem - edugaleria.pl Niedźwiadek Albert uważność i wybaczanie, Pawłowska Agnieszka, 17,9 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI