Księgi zapomnianych żyć

Księgi zapomnianych żyć - Bridget Collins | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bridget Collins
WYMIAR
9,11 MB
NAZWA PLIKU
Księgi zapomnianych żyć.pdf
ISBN
4799947985052

OPIS

Wyobraź sobie świat, w którym książki są zakazane, a ich czytanie jest uważane za zbrodnię.Wyobraź sobie świat, w którym każde złe wspomnienie i nawet największa rozpacz mogą zostać całkowicie wymazane z pamięci.Wyobraź sobie świat, w którym możesz ukryć każdą krzywdę i niegodziwość, jakich kiedykolwiek się dopuściłeś.Te światy są ze sobą nierozerwalnie połączone. Wszystko przez Oprawców.Emmet Farmer jest dobrym, pracowitym synem, który każdy dzień spędza na roli, pomagając rodzicom związać koniec z końcem. Wszystko się zmienia, gdy otrzymuje list z wezwaniem do odbycia praktyk w pracowni Seredith, kobiety zajmującej się tajemniczym procesem oprawiania książek. Emmet, który o księgach i Oprawcach wie niewiele, ale pamięta panującą wokół nich atmosferę strachu, tajemnicy i nieskrywanej pogardy, niechętnie rozpoczyna żmudną naukę w warsztacie. Pod czujnym okiem Oprawczyni poznaje sekrety gilotyny, czcionek i starego pergaminu. Być może właśnie wśród pachnących kurzem książek i skórzanych opraw odnajdzie prawdziwego siebie.„Księgi zapomnianych żyć” to niesamowita historia o zakazanej miłości, lojalności, przyjaźni i wielkiej, magicznej mocy książek.

Data premiery: 2020-10-14 Liczba stron: 447 Oprawa: miękka ISBN: 9788366657007 Papier; E-book; Cena: 44,90 zł . Produkt dostępny ... Księgi zapomnianych żyć Autorka: Bridget Collins .

recenzje: 2 Dodaj swoją recenzj ... Księgi zapomnianych żyć już od 24,77 zł - od 24,77 zł, porównanie cen w 29 sklepach. Zobacz inne Fantastyka i fantasy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Księgi zapomnianych żyć to cudowna opowieść, niezwykle oryginalna i zapadająca w pamięć, zupełnie niepowtarzalna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI