10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie

10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie - Elif Shafak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elif Shafak
WYMIAR
11,93 MB
NAZWA PLIKU
10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie.pdf
ISBN
3210149511289

OPIS

Czy wystarczy 10 minut i 38 sekund, aby opowiedzieć całe ludzkie życie?Leila nie żyje. Jej ciało jest martwe, ale mózg jeszcze pracuje. Każda kolejna minuta przynosi ze sobą wspomnienie innych wydarzeń, smaków i zapachów. Obrazy pozornie wyrwane z kontekstu łączą się w zmysłową opowieść o życiu w świecie, w którym wielu ludziom nadal odbiera się prawo do bycia sobą.Elif Shafak jest jedną z najważniejszych współczesnych pisarek, a 10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie zostało uznane za jej najlepszą powieść i znalazło się na krótkiej liście tytułów nominowanych do Nagrody Bookera.Historia kilkorga przyjaciół, których połączyła lojalność silniejsza niż śmierć. Opowiedziana z taką czułością i ciepłem, że trudno się od niej oderwać. Joanna BatorTo piękna i odważna opowieść, która wychodzi daleko poza baśń i sięga tam, gdzie sięga tylko najlepsza proza - w najprawdziwsze życie.Dominika Słowik

Sprawdź też inne ebooki w księgarni Publio.pl. Kupuj leganie, nie chomikuj. "10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie" to poruszająca opowieść o sile przyjaźni, która jest w stanie przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu, autorstwa turecko-brytyjskiej pisarki Elif Shafak.

Można znaleźć w niej wielką historię (w kontekście politycznym), można znaleźć zniuansowane ... Oto jedno z najlepszych dzieł Elif Shafak, które znalazło się na krótkiej liście tytułów nominowanych do Nagrody Bookera. „10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie" - bo o tej książce mowa - w przekładzie Natalii Wiśniewskiej jest już do nabycia w księgarniach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI