Pragnienia

Pragnienia - Ilona Gołębiewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ilona Gołębiewska
WYMIAR
3,69 MB
NAZWA PLIKU
Pragnienia.pdf
ISBN
3576525097535

OPIS

Wciągająca. Seksowna. Pełna emocji.Pragnienia to wyjątkowa historia o młodych ludziach, którzy muszą nauczyć się walczyć o to, czego pragną najbardziej – o siebie nawzajem.On ma udane życie - pochodzi z zamożnej rodziny, cieszy się ogromnym powodzeniem u kobiet, jest gwiazdą koszykówki w drużynie Red Shadows. Po wygranych mistrzostwach dostaje propozycję nie do odrzucenia. Ona, choć zawsze marzyła o studiach artystycznych i pasjonuje się fotografią, jest studentką ekonomii. Rezygnuje z marzeń, ma wiele problemów, jest samotna. Wszystko za sprawą toksycznego ojca, który szykuje ją na następczynię swojego biznesu.Z pozoru Janka i Wiktorię różni dosłownie wszystko. Łączy? Niewytłumaczalna chemia. Spotkanie tej dwójki jest jak zderzenie się dwóch potężnych żywiołów! Przypadkowo poznają się w klubie Hades 66. Ukradkowe spojrzenia, intrygująca rozmowa i zmysłowy taniec niemal natychmiast przeradzają się w pełen namiętności wieczór. Odtąd nie mogą przestać o sobie myśleć. Wkrótce jednak w życiu Janka zdarzy się coś, co zmieni je już na zawsze, zrujnuje karierę, marzenia i dobrze zapowiadającą się przyszłość.Czy ta znajomość jednak okaże się dla nich najważniejsza w życiu?Dla prawdziwej miłości – pełnej pożądania i beztroskich chwil – oraz pewności, że spotkało się właściwą osobę, człowiek jest w stanie poświęcić wszystko.Ale czy miłość naprawdę jest warta tej ceny?

Mateusza 15.19). I również: "To, co wychodzi z człowieka, to kala człowieka. Uczucie pragnienia jest powszechnym skutkiem ubocznym diety ketonowej, ponieważ plan jedzenia wymaga znacznego zmniejszenia spożycia węglowodanów.

Tytuł: Pragnienia Podtytuł: (Uszkodzona okładka) Autor: Ilona Gołębiewska Wydawnictwo: Muza Kod paskowy: 9788328715226 ISBN: 978-83-287-1522-6 Rok wydania: 2020 Ilość stron: 480 Format: 13 x 20 cm Oprawa: miękka ze skrzydełkami Pytanie: Jak mogę się dowiedzieć, czy pragnienia mojego serca pochodzą od Boga? Odpowiedź: Jezus odpowiada nam na to pytanie: "Z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, rozpusta, kradzieże, fałszywe świadectwa, bluźnierstwa" (Ew. Mateusza 15.19).

POWIĄZANE KSIĄŻKI