Polityczny islam, czyli jak dyskutować ze zwolennikami islamskiej doktryny

Polityczny islam, czyli jak dyskutować ze zwolennikami islamskiej doktryny - Bill Warner | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bill Warner
WYMIAR
5,85 MB
NAZWA PLIKU
Polityczny islam, czyli jak dyskutować ze zwolennikami islamskiej doktryny.pdf
ISBN
5435290971315

OPIS

Kiedy zrozumiesz prawdziwą naturę islamu, możesz dyskutować o niej z innymi. Szybko odkryjesz, że ludzie znają jedynie wersje ustaloną przez zwolenników islamu i podają wyłącznie uzasadnienia na jej podtrzymanie.Książka ta została napisana dla tego , kto chce być skuteczny w przekonywaniu innych na temat politycznej doktryny islamu. Dzięki niej pozna argumentacje oparta na faktach.Od zamachów z 11 września ta niezawodna metoda stosowana była w celu zmiany poglądów apologetów islamu z wszystkich kręgów politycznych i społecznych. Każdy niezależnie od tego, czy ma poglądy liberalne, postępowe, lewicowe, czy konserwatywne, może zostać przekonany, by w świetle faktów dostrzec prawdę na temat politycznego islamu.Metoda opisana w tej książce opiera się na świętych tekstach źródłowych islamu, najwięcej skorzystają na niej, więc ci, którzy przeczytali Trylogię (Koran, sira i hadisy). Pozostali mogą nauczyć się poprzez przykłady, ale im więcej faktów się pozna, tym lepsze uzyskuje się rezultaty.Jeśli chcesz zrozumieć Trylogię, wejdź na www.cspii.org, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat politycznej doktryny islamu. Metoda uczenia stosowana przez CSPII:bada islam, opierając się na dających się zweryfikować faktach;dotyczy politycznej doktryny islamu, nie religii;odnosi się do politycznego islamu, nie muzułmanów;stosuje powtórzenia oraz poziomy nauk.

Tylko, że islam to przede wszystkim doktryna polityczna i taki też charakter mają ich roszczenia.Dotyczą one bowiem kafirów, czyli każdego z nas, oraz naszego sposobu życia, nie mają więc natury ... Szybko odkryjesz, że ludzie znają jedynie wersje ustaloną przez zwolenników islamu i podają wyłącznie uzasadnienia na jej podtrzymanie. Książka ta została napisana dla tego , kto chce być skuteczny w przekonywaniu innych na temat politycznej doktryny islamu.

Życiową pasją dr Warnera jest religia i jej wpływ na historię. Autor od wielu lat zajmuje Centrum Studiów nad Politycznym Islamem CSPII Rok wydania / Year published: 2018 ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI