Polityczny islam, czyli jak dyskutować ze zwolennikami islamskiej doktryny

Polityczny islam, czyli jak dyskutować ze zwolennikami islamskiej doktryny - Bill Warner | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bill Warner
WYMIAR
3,25 MB
NAZWA PLIKU
Polityczny islam, czyli jak dyskutować ze zwolennikami islamskiej doktryny.pdf
ISBN
2736011454893

OPIS

Kiedy zrozumiesz prawdziwą naturę islamu, możesz dyskutować o niej z innymi. Szybko odkryjesz, że ludzie znają jedynie wersje ustaloną przez zwolenników islamu i podają wyłącznie uzasadnienia na jej podtrzymanie.Książka ta została napisana dla tego , kto chce być skuteczny w przekonywaniu innych na temat politycznej doktryny islamu. Dzięki niej pozna argumentacje oparta na faktach.Od zamachów z 11 września ta niezawodna metoda stosowana była w celu zmiany poglądów apologetów islamu z wszystkich kręgów politycznych i społecznych. Każdy niezależnie od tego, czy ma poglądy liberalne, postępowe, lewicowe, czy konserwatywne, może zostać przekonany, by w świetle faktów dostrzec prawdę na temat politycznego islamu.Metoda opisana w tej książce opiera się na świętych tekstach źródłowych islamu, najwięcej skorzystają na niej, więc ci, którzy przeczytali Trylogię (Koran, sira i hadisy). Pozostali mogą nauczyć się poprzez przykłady, ale im więcej faktów się pozna, tym lepsze uzyskuje się rezultaty.Jeśli chcesz zrozumieć Trylogię, wejdź na www.cspii.org, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat politycznej doktryny islamu. Metoda uczenia stosowana przez CSPII:bada islam, opierając się na dających się zweryfikować faktach;dotyczy politycznej doktryny islamu, nie religii;odnosi się do politycznego islamu, nie muzułmanów;stosuje powtórzenia oraz poziomy nauk.

Polityczny islam, czyli jak dyskutować ze zwolennikami islamskiej doktryny - Bill Warner - Książka - Księgarnia internetowa Bonito.pl £3.98 - Kiedy zrozumiesz prawdziwą naturę islamu, możesz dyskutować o niej z innymi. Szybko odkryjesz, że ludzie znają jedynie wersje ustaloną przez zwolenników islamu i podają wyłącznie uzasadnienia na jej Polityczny islam, Jak dyskutować ze zwolennikami islamskiej doktryny? - opis produktu: Kiedy zrozumiesz prawdziwą naturę islamu, możesz dyskutować o niej z innymi.

Poziom 2. To książka-poradnik dla tych, którzy chcą być skuteczni w przekonywaniu innych na temat prawdziwej natury doktryny politycznego islamu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI