Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie

Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie - Francesc Miralles | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francesc Miralles
WYMIAR
3,78 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie.pdf
ISBN
3566883844827

OPIS

Poczucie wartości to potężne narzędzie pozwalające spokojnie iść przez życie.Oto 35 inspirujących opowiadań, które stanowią drogowskaz pokazujący dzieciom, jak być pewnymi siebie, niezależnymi i pełnymi szacunku dla siebie i innych. Historie uczą, jak pielęgnować poczucie wartości w sobie od najmłodszych lat. Dodatkowo pobudzają wyobraźnię i poczucie humoru, zwiększają wytrzymałość, miłość i akceptację dla samego siebie – takim, jakim się jest.Książka skierowana jest do dziewczynek i chłopców w każdym wieku. Dzięki niej staną się osobami, które umieją kochać innych, dlatego że nauczył się kochać samych siebie.

35 historii o tym, jak pielęgnować poczucie własnej wartości, Alex Rovira, Francesc Miralles. EPUB,MOBI.

35 historii o tym, jak pielęgnować poczucie własnej wartości. Oto 35 inspirujących opowiadań, które stanowią drogowskaz pokazujący dzieciom, jak być pewnymi siebie, niezależnymi i pełnymi szacunku dla siebie i innych. Historie uczą, jak Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie - Francesc Miralles, Alex Rovira - Książka w SwiatKsiazki.pl Jako rodzic chcę dla swojego dziecka jak najlepiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI