Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie

Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie - Francesc Miralles | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francesc Miralles
WYMIAR
5,64 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie.pdf
ISBN
6470530326095

OPIS

Poczucie wartości to potężne narzędzie pozwalające spokojnie iść przez życie.Oto 35 inspirujących opowiadań, które stanowią drogowskaz pokazujący dzieciom, jak być pewnymi siebie, niezależnymi i pełnymi szacunku dla siebie i innych. Historie uczą, jak pielęgnować poczucie wartości w sobie od najmłodszych lat. Dodatkowo pobudzają wyobraźnię i poczucie humoru, zwiększają wytrzymałość, miłość i akceptację dla samego siebie – takim, jakim się jest.Książka skierowana jest do dziewczynek i chłopców w każdym wieku. Dzięki niej staną się osobami, które umieją kochać innych, dlatego że nauczył się kochać samych siebie.

Zobacz inne Literatura dla Książka Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie. 35 historii o tym, jak pielęgnować poczucie własnej wartości autorstwa Celma Alex Rovira, Contijoch Francesc Miralles , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 33,33 zł .

Cena 34.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia. Opowieści Dla Dzieci, Które Chcą Uwierzyć W Siebie: Zaryzykuję stwierdzenie, że każdy rodzic marzy o tym, aby jego dzieci uwierzyły w siebie, w swoje... Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI