Magia szacunku do siebie. Rozbudzanie świadomości

Magia szacunku do siebie. Rozbudzanie świadomości - Osho | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Osho
WYMIAR
12,87 MB
NAZWA PLIKU
Magia szacunku do siebie. Rozbudzanie świadomości.pdf
ISBN
3731319859237

OPIS

Jeśli ponownie się przyjrzysz i wejdziesz głęboko w swoją egzystencję, odnajdziesz moment, w którym zacząłeś zatracać swoje ja na korzyść budowania ego. Ten moment wszystko rozjaśni, bo kiedy dostrzeżesz, czym jest ego, cała wcześniejsza gra się skończy.~ OSHODlaczego warto dowiedzieć się, co oznacza „bycie sobą”? Jak nauczyć się szacunku do siebie samego?Osho wyjaśnia, jak wiele codziennych doświadczeń kształtowanych jest przez społeczne i religijne uwarunkowania. Przez to odciągani jesteśmy od wyjątkowej natury, z jaką przyszliśmy na świat. Nasze unikalne ja zostaje zmienione w fałszywe ja, czyli ego, które zyskuje kontrolę nad naszymi doświadczeniami, kreatywnością i wyobrażaniami.Dowiedz się, kim jesteś, aby wzmocnić swój szacunek do samego siebie.

ROZBUDZANIE ŚWIADOMOŚCI. MAGIA SZACUNKU DO SIEBIE.

Rozbudzanie świadomości ebook: mobi (kindle), epub (ipad) ... Magia szacunku do siebie. Rozbudzanie świadomości 2020 wydanie 1 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI