Komórka (wydanie pocketowe)

Komórka (wydanie pocketowe) - Stephen King | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen King
WYMIAR
6,9 MB
NAZWA PLIKU
Komórka (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
9672025298050

OPIS

Autor komiksów Clay Riddell właśnie podpisał korzystną umowę wydawniczą, kiedy w Bostonie rozpętuje się piekło. Ulice zapełniają się bełkoczącymi, rzucającymi się na siebie bez powodu ludźmi, pojazdy wjeżdżają w przechodniów i w budynki, a z nieba spadają samoloty.Szaleństwo ogarnia każdego, kto odebrał telefon komórkowy. Tajemniczy sygnał wyzwala agresję i destrukcyjne skłonności tkwiące w ludziach. W ogarniętym chaosem świecie rozpoczyna się bezlitosna walka o przeżycie.

O psie który wrócił do domu Cameron W. Bruce.

Komórka (wydanie pocketowe) 10,46 z ... Sprawdź niskie ceny i kup Zatoka (wydanie pocketowe) w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Start / Kryminały / Ta druga (wydanie pocketowe) Ta druga (wydanie pocketowe) Michelle Frances. Dostępny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI