Inny w świecie Innego

Inny w świecie Innego - Patrycja Rozbicka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrycja Rozbicka
WYMIAR
8,98 MB
NAZWA PLIKU
Inny w świecie Innego.pdf
ISBN
5793110337757

OPIS

„Monografia wpisuje się w żywy w dyskursie naukowym wątek tożsamości oraz inności kulturowej, transferów i adaptacji kulturowych we współczesnym świecie”.– dr hab. Jerzy Biniewicz, prof. UWR

A Memoir of the Gulag), a następnie po polsku w 1953 w Londynie.W Polsce książka została wydana po raz pierwszy w drugim obiegu przez Niezależną Oficynę Wydawniczą w 1980 r. Inny świat - Machapetian. Jeden z bohaterów wspomnieniowego tomu Gustawa Herling-Grudzińskiego Inny świat.

Do tych syberyjskich obozów pracy w czasach ZSRR byli zsyłani zarówno przestępcy kryminalni, polityczni przeciwnicy reżimu, jak i zupełnie niewinni ludzie. Przebywający w łagrach więźniowie byli skazani na życie w skrajnie ... Opracowanie Innego świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI