Diabeł wcielony (wydanie filmowe)

Diabeł wcielony (wydanie filmowe) - Donald Ray Pollock | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Donald Ray Pollock
WYMIAR
4,69 MB
NAZWA PLIKU
Diabeł wcielony (wydanie filmowe).pdf
ISBN
2910712602751

OPIS

Film na podstawie książki już na platformie Netflix.Bezkompromisowa, brutalna i mroczna proza największego kalibru, która trzyma w emocjonalnym uścisku aż do ostatniej strony.Niektórzy ludzie rodzą się po to, by można ich było pochować.Knockemstiff, Ohio. Willard Russell, dręczony wspomnieniami rzezi na Południowym Pacyfiku weteran wojenny, nie jest w stanie uratować swojej pięknej żony, Charlotte, od powolnej śmierci z powodu raka, bez względu na ilość krwi wylanej na swoim ołtarzu ofiarnym.Małżeństwo seryjnych morderców, Carl i Sandy Hendersonowie, przemierza amerykańskie autostrady w poszukiwaniu odpowiednich osób do sesji zdjęciowych i wyeliminowania.Bojący się pająków kaznodzieja Roy i jego kaleki pomocnik Theodore, mistrz gry na gitarze, uciekają przed wymiarem sprawiedliwości.W samym środku tego zamieszania znajduje się Arvin Eugene Russell, osierocony syn Willarda i Charlotte, poszukujący odpowiedzi...Donald Ray Pollock splata wszystkie wątki w trzymającą w napięciu fabułę, wywołującą u czytelników zaskoczenie i głębokie poruszenie.

Film na podstawie książki już na platformie Netflix. Bezkompromisowa, brutalna i mroczna proza największego kalibru, która trzyma w emocjonalnym uścisku aż do ostatniej strony. Diabeł wcielony Wydanie filmowe by Donald Ray Pollock, 9788365830883, available at Book Depository with free delivery worldwide. Film na podstawie książki już na platformie Netflix.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI