Poznajmy się, mam na imię strach

Poznajmy się, mam na imię strach - Małgorzata Gizak | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Gizak
WYMIAR
11,19 MB
NAZWA PLIKU
Poznajmy się, mam na imię strach.pdf
ISBN
1608015155445

OPIS

Seria Poznajmy się powstała z myślą o dzieciach w wieku 6-10 lat. Jej celem jest przybliżenie młodym czytelnikom niezwykłego świata emocji, ułatwienie zrozumienia go i wskazanie sposobów rozwiązywania trudnych sytuacji.Poznawanie własnych uczuć i radzenie sobie z nimi jest nie lada wyzwaniem. Część pierwsza - Mam na imię Złość, to doskonałe wsparcie w oswajaniu złości. Dzięki niej dzieciom łatwiej będzie zmierzyć się z tą trudną emocją, niełatwą do zrozumienia i kontrolowania.Dziecko może czytać książkę samodzielnie lub wspólnie z rodzicami. Może być ona również wykorzystana przez nauczycieli, pedagogów i terapeutów.

Poznawanie własnych uczuć i radzenie sobie z nimi jest nie lada wyzwaniem. Mam na imię Magda. Rysowałam od dziecka i w czasie liceum, kiedy zastanawiałam się nad wyborem życiowej ścieżki nie widziałam przed sobą innej drogi niż ASP.

oszczędzasz 1,25 zł (6%) ... Seria „Poznajmy się" powstała z myślą o dzieciach w wieku 6-10 lat. Jej celem jest przybliżenie młodym czytelnikom niezwykłego świata emocji, ułatwienie ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI