Poznajmy się, mam na imię smutek

Poznajmy się, mam na imię smutek - Małgorzata Gizak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Gizak
WYMIAR
9,41 MB
NAZWA PLIKU
Poznajmy się, mam na imię smutek.pdf
ISBN
9879658625135

OPIS

Seria Poznajmy się powstała z myślą o dzieciach w wieku 6-10 lat. Jej celem jest przybliżenie młodym czytelnikom niezwykłego świata emocji, ułatwienie zrozumienia go i wskazanie sposobów rozwiązywania trudnych sytuacji.Poznawanie własnych uczuć i radzenie sobie z nimi jest nie lada wyzwaniem. Część pierwsza - Mam na imię Złość, to doskonałe wsparcie w oswajaniu złości. Dzięki niej dzieciom łatwiej będzie zmierzyć się z tą trudną emocją, niełatwą do zrozumienia i kontrolowania.Dziecko może czytać książkę samodzielnie lub wspólnie z rodzicami. Może być ona również wykorzystana przez nauczycieli, pedagogów i terapeutów.

Nie jest to typowy poradnik, ale książka beletrystyczna. Seria książek „Poznajmy się" powstała z myślą o dzieciach w wieku 6-10 lat, które mają trudności w rozpoznawaniu i radzeniu sobie z ... Poznajmy Sie - z nami znajdziesz najtaniej! Sprawdź Poznajmy Sie 10,55 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl.

Jej celem jest przybliżenie młodym czytelnikom niezwykłego świata emocji, ułatwienie zrozumienia go i wskazanie sposobów rozwiązywania trudnych sytuacji. Poznajmy się, mam na imię SMUTEK Małgorzata Gizak Seria Poznajmy się powstała z myślą o dzieciach w wieku 6-10 lat. Jej celem jest przybliżenie młodym czytelnikom niezwykłego świata emocji, ułatwienie zrozumienia go i wskazanie sposobów rozwiązywania trudnych sytuacji. Poznajmy się, mam na imię SMUTEK.

POWIĄZANE KSIĄŻKI