Poradnik medycyny naturalnej

Poradnik medycyny naturalnej - Andrzej Żak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Żak
WYMIAR
4,43 MB
NAZWA PLIKU
Poradnik medycyny naturalnej.pdf
ISBN
7007065456045

OPIS

Andrzej Żak specjalizuje się w chińskiej bioenergoterapii oraz medycynie tybetańskiej. Zajmuje się też ziołolecznictwem, hydroterapią i akupresurą. Jego poradnik jest wyjątkowym kompendium wiedzy o zdrowiu i leczeniu medycyną niekonwencjonalną. Oferuje ponad 1200 skutecznych porad.

Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Poradnik medycyny naturalnej Poradnik medycyny naturalnej Świat Książki 0 ocen Wydawnictwo: Świat Książki. Kategoria: Zdrowie.

Poradniki zielarskie uznanych autorów, w tym Stefanii Korżawskiej. Znajdziesz tutaj wiele pozycji dotyczących naturalnych metod dbania o zdrowie i leczenia dolegliwości za pomocą zdrowej diety. Jesteśmy jednym z nielicznych krajów europejskich, gdzie w dziedzinie medycyny niekonwencjonalnej panuje absolutna dowolność.

POWIĄZANE KSIĄŻKI