Zaraza

Zaraza - Andriy Dankovych | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andriy Dankovych
WYMIAR
11,36 MB
NAZWA PLIKU
Zaraza.pdf
ISBN
9312949557616

OPIS

Wieki średnie, opuszczone przez Boga miasteczko, nad którym zawisła klątwa wiedźmy, która niczym zaraza zbiera żniwo wśród mieszkańców. Znikąd ratunku, nie ma też drogi ucieczki. Z czeluści piekieł przybywają każdej nocy jeźdźcy po kolejnych nieszczęśników. Nikt nie jest bezpieczny, nikt nie może wydostać się z przeklętego miejsca. Pewnej deszczowej, czarnej nocy przybywa w te strony utrudzony krzyżowiec. Czy obcy rycerz pomoże niewinnym (czy aby na pewno) mieszkańcom?

Przybyli na Ziemię, by zakończyć nasz żywot. Kiedy Zaraza pojawia się w mieście Sary Burns, pewne Zaraza - dziesiąty solowy album studyjny polskiego wokalisty Kazika Staszewskiego stworzony we współpracy z gitarzystą Kultu Wojciechem Jabłońskim.Wydawnictwo ukazało się w czerwcu 2020 roku nakładem wytwórni muzycznej S.P.

Pandemia powiadzasz…? 27.02. Kowidki na koniec miesiąca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI