Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika

Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika - Dan Millman | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dan Millman
WYMIAR
11,5 MB
NAZWA PLIKU
Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika.pdf
ISBN
2566290593084

OPIS

Kontynuacja bestsellerowej Siły spokoju – kultowej książki, która odmienia życie.Gdy Sokrates – mistrz i duchowy przewodnik Dana – opuszcza go na kilka lat, każąc poszerzać swoje horyzonty i uczyć się dalej samodzielnie, Dan znów zaczyna zmagać się z osobistymi porażkami i frustracjami. Rozczarowany swoim życiem, nie potrafiąc zasypać przepaści między wiedzą, którą posiadł, a jej praktycznym zastosowaniem, wyrusza w kolejną duchową podróż, by odnaleźć swój cel i źródło inspiracji.Ścieżka prowadzi go do tajemniczej szamanki na Hawajach. To ona otworzy mu oczy na pradawną mądrość i przygotuje do tego, co ma na zawsze odmienić jego życie. Tu, w tropikalnym lesie, Dan podejmując kolejne próby i wyzwania, spotka na swojej drodze niezwykłe postaci i nauczy się, że wszystkie podróże są święte, a życie jest niepowtarzalną przygodą.

Dan Millman Poradnik dostępny dla już od 27,45 zł - od 27,45 zł, porównanie cen w 31 sklepach. Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i najlepsze Siła ducha.

Święta podróż miłującego pokój wojownika. Numer ISBN: 978-83-8202-040-3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI