Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika

Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika - Dan Millman | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dan Millman
WYMIAR
6,49 MB
NAZWA PLIKU
Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika.pdf
ISBN
3715017504499

OPIS

Kontynuacja bestsellerowej Siły spokoju – kultowej książki, która odmienia życie.Gdy Sokrates – mistrz i duchowy przewodnik Dana – opuszcza go na kilka lat, każąc poszerzać swoje horyzonty i uczyć się dalej samodzielnie, Dan znów zaczyna zmagać się z osobistymi porażkami i frustracjami. Rozczarowany swoim życiem, nie potrafiąc zasypać przepaści między wiedzą, którą posiadł, a jej praktycznym zastosowaniem, wyrusza w kolejną duchową podróż, by odnaleźć swój cel i źródło inspiracji.Ścieżka prowadzi go do tajemniczej szamanki na Hawajach. To ona otworzy mu oczy na pradawną mądrość i przygotuje do tego, co ma na zawsze odmienić jego życie. Tu, w tropikalnym lesie, Dan podejmując kolejne próby i wyzwania, spotka na swojej drodze niezwykłe postaci i nauczy się, że wszystkie podróże są święte, a życie jest niepowtarzalną przygodą.

Produkt dostępny! Promocja. Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika - Kontynuacja bestsellerowej Siły spokoju - kultowej książki, która odmienia życie.

Święta podróż miłującego pokój wojownika. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Siła ducha Święta podróż miłującego pokój wojownika Dan Millman.

POWIĄZANE KSIĄŻKI