Gawędy o ludziach i książkach

Gawędy o ludziach i książkach - Stanisław Salmonowicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stanisław Salmonowicz
WYMIAR
5,77 MB
NAZWA PLIKU
Gawędy o ludziach i książkach.pdf
ISBN
3405534737312

OPIS

Profesor Stanisław Salmonowicz, urodzony w roku 1931, jest wybitnym historykiem prawa, absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. związanym od kilkudziesięciu lat z uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, zaś pochodzeniem - ze wschodnimi kresami dawnej Rzeczypospolitej, zwłaszcza pograniczem inflancko-wileńskim.Niniejszym otrzymują czytelnicy nowy tom autorstwa Profesora Salmonowicza - zbiór felietonów i esejów, które pierwotnie publikował w „Pomeranii”, miesięczniku wydawanym przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie, i adresował je w sposób naturalny zwłaszcza do osób zainteresowanych regionem. Szczególne miejsce w tej książce zajmuje oczywiście Gdańsk oraz szerzej - Pomorze, a historia i miasta, i regionu jest pokazana w sposób zarówno zindywidualizowany, jak i wpleciona została przez Autora w szerszą, uniwersalna refleksję o dawnej i współczesnej Europie.

31,00 zł Zobacz ... Książka Gawędy o ludziach i książkach. Autor: Salmonowicz Stanisław, wydawnictwo: Zrzeszenie kaszubsko-pomorskie. Felietony publikowane w miesięczniku "Pomerania" w latach 2013-2019 Profesor Stanisław Salmonowicz, urodzony w roku 1931, jest wybitnym historykiem prawa, Gawędy o ludziach i książkach Opublikowano na www.torun.pl (https://www.torun.pl) Gawędy o ludziach i książkach [1] Opis wydarzenia: Promocja książki prof.

Książka Koszt dostawy już od 0.00. Opinie o Księgarni: krzysztofk. 07-09-2017 14:18.

POWIĄZANE KSIĄŻKI