Zwyczajne cuda

Zwyczajne cuda - Agnieszka Jeż | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Jeż
WYMIAR
4,84 MB
NAZWA PLIKU
Zwyczajne cuda.pdf
ISBN
7932182747210

OPIS

Ogłoszenie powieszone na osiedlowej tablicy daje początek niezwykłym wydarzeniom. Pozornie niezwiązane ze sobą nitki różnych historii zaczynają się splatać w jedną opowieść o miłości, bo przecież przed świętami każdy jeszcze mocniej pragnie kochać i być kochanym.Losy bohaterów przecinają się w najmniej oczekiwanych momentach i miejscach. Przypadek, przeznaczenie, pomyłka, praca nad sobą czy rozmazana cyfra w ogłoszeniu – co sprawi, że w końcu każdy z nich powie: „To właśnie miłość?”.Słodko-gorzka, wzruszająco-zabawna opowieść o tym, jak wypatrując gwiazdki na niebie, nie przegapić cudów, które są na wyciągnięcie ręki. Całkiem zwyczajnych i jednocześnie najwspanialszych.

Z biurka spogląda na mnie dziewczyna w zimowej musztardowej czapce. W słuchawkach brzmi Michael Buble i jego świąteczna składanka…. Zwyczajne cuda - opis produktu: Ogłoszenie powieszone na osiedlowej tablicy daje początek niezwykłym wydarzeniom.

paulina0944 Przeczytane:2020-11-11, Ocena: 4, Przeczytałam, Wyzwanie - wybrana przez siebie liczba książek w 2020 roku, 12 książek 2020, 26 książek 2020, 52 książki 2020, (Kliknij aby rozwinąć opinię) Marta pracuje w bibliotece i prowadzi klub czytelniczy. Podczas zbliżających się świąt ... Zwyczajne cuda Agnieszka Jeż.

POWIĄZANE KSIĄŻKI