Zwyczajne cuda

Zwyczajne cuda - Agnieszka Jeż | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Jeż
WYMIAR
7,38 MB
NAZWA PLIKU
Zwyczajne cuda.pdf
ISBN
6657083484225

OPIS

Ogłoszenie powieszone na osiedlowej tablicy daje początek niezwykłym wydarzeniom. Pozornie niezwiązane ze sobą nitki różnych historii zaczynają się splatać w jedną opowieść o miłości, bo przecież przed świętami każdy jeszcze mocniej pragnie kochać i być kochanym.Losy bohaterów przecinają się w najmniej oczekiwanych momentach i miejscach. Przypadek, przeznaczenie, pomyłka, praca nad sobą czy rozmazana cyfra w ogłoszeniu – co sprawi, że w końcu każdy z nich powie: „To właśnie miłość?”.Słodko-gorzka, wzruszająco-zabawna opowieść o tym, jak wypatrując gwiazdki na niebie, nie przegapić cudów, które są na wyciągnięcie ręki. Całkiem zwyczajnych i jednocześnie najwspanialszych.

Przypadek, przeznaczenie ... EBook Zwyczajne cuda - mp3 / Agnieszka Jeż (Diana Giurow), 26,67 zł, Rozejrzyj się i odkryj zwyczajne cuda wokół nas. Ogłoszenie powieszone na osiedlowej tablicy daje początek niezwykłym Zwyczajne cuda Wydawca / Publisher: Filia Rok wydania / Year published: 2020 Rodzaj oprawy / Cover type: Miękka Wymiary / Size: 13.5x20.5 Liczba stron / Pages: 336 Ciężar / Weight: 0,3500 kg ... Zwyczajne Cuda, Poznań.

Pozornie niezwiązane ze sobą nitki różnych historii zaczynają się splatać w jedną opowieść o miłości, bo przecież w tym pięknym czasie każdy jeszcze ... Podsumowując, jeśli szukacie przyjemnej, romantycznej i uroczej powieści, która roztopi Wasze serduszka w tą nieprzyjemną pogodę to "Zwyczajne cuda" z pewnością Wam się spodobają. To powieść, którą szybko przeczytacie, przy której będzie się śmiać, zastanawiać i kibicować bohaterom.

POWIĄZANE KSIĄŻKI