Zachmurzenie umiarkowane

Zachmurzenie umiarkowane - Barbara Kosmowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Kosmowska
WYMIAR
4,82 MB
NAZWA PLIKU
Zachmurzenie umiarkowane.pdf
ISBN
6315395374802

OPIS

W sylwestrowy wieczór emerytowany weterynarz, Karol Polny, po angielsku wychodzi z domu, zostawiając w nim ukochane drzewka bonsai, nową sofę, stare wędki, a przede wszystkim Różę, swoją wieloletnią żonę, redaktorkę kiepskich romansów.Co kryje się za decyzją męża, który zamienia słoneczne mieszkanie na stary domek w ogródkach działkowych? I czy Róża kiedykolwiek zaakceptuje fakt, że została rzucona… dla nikogo?W życiu niczego nie można być pewnym. Nic nie jest dane raz na zawsze. Zmiana może być wybawieniem, jak się okazuje – w każdym wieku. Wybawieniem i szansą. Na co? Na niebo bez chmur?Historia pełna zaskoczeń, ważnych odkryć, wyznań i zabawnych zdarzeń. W kratkę. Jak to z pogodą bywa!Agnieszka Hałubiec

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Zachmurzenie umiarkowane. W sylwestrowy wieczór emerytowany weterynarz, Karol Polny, po angielsku wychodzi z domu, zostawiając w nim ukochane drzewka bonsai, nową sofę, stare wędki, a przede wszystkim Różę, swoją wieloletnią żonę, redaktorkę kiepskich romansów. Zachmurzenie umiarkowane (EPUB) - Ceny już od 15,49 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 4 sklepach.

Wiatr słaby i umiarkowany, nad ... Zachmurzenie umiarkowane, temperatura do 8°C. W nocy początkowo Polska pozostawała jeszcze pod wpływem wyżu znad Bałkanów, ale stopniowo nad północno-zachodnie dzielnice kraju nasunęła się zatoka związana z głębokim niżem znad Morza Norweskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI