Wilcza polana

Wilcza polana - Halina Kowalczuk | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Halina Kowalczuk
WYMIAR
12,9 MB
NAZWA PLIKU
Wilcza polana.pdf
ISBN
3061087427324

OPIS

Ula jest stereotypową bibliotekarką: w wielkich okularach, niezbyt atrakcyjna, z nosem w książce. Jest też jednak osobą nieprzeciętną, niesamowicie oczytaną, zajmuje się ochroną przyrody i przyjaźni się z wilkami. Od lat mieszka w podhalańskiej Sosnówce, gdzie oprócz wspaniałej przyrody ludzi otacza magia dawnych czasów i legend. A nikt nie potrafi opowiadać ich tak jak Ula.Kiedy w jej życiu niespodziewanie pojawia się przystojny Marcin, nie zawaha się skorzystać z okazji na szczęście. Niewinne spacery po okolicy wkrótce przerodzą się w gorące uczucie.Czy ich romans zakończy się równie szybko, jak się rozpoczął?Jak poradzą sobie z przeciwnościami?I czy Uli uda się uratować jej leśnych przyjaciół?

650 %a Kobiety 650 %a Bibliotekarze 650 %a Miłość 650 %a Przyroda 651 %a Podhale ... Wilcza polana (Halina Kowalczuk). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > _i3lCIPq9AUQ9Zi1-wM Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. Ula jest stereotypową bibliotekarką: w wielkich okularach, niezbyt atrakcyjna, z nosem w książce.

Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Wilcza Polana: skromny = poSkROMiony Opublikowano 13 marca 2017 przez Białczyński Jestem świeżo po lekturze najnowszych komentarzy (Elaszki i TAW`a) na stronie TAW i absolutnie nie zgodzę się w tym miejscu z autorem i Jego ekipą komentujących, iż skromność charakteru to dobra cecha. Bramą do doliny jest Polana Wilcza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI