Śmierć na Nilu (wydanie filmowe)

Śmierć na Nilu (wydanie filmowe) - Agatha Christie | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agatha Christie
WYMIAR
6,44 MB
NAZWA PLIKU
Śmierć na Nilu (wydanie filmowe).pdf
ISBN
4945001114174

OPIS

Jedna z najbardziej znanych powieści Królowej Kryminału doczekała się kolejnej adaptacji filmowej. Film wyreżyserował Kenneth Branagh, występując także w roli głównej. Uwielbiany przez czytelników na całym świecie detektyw Herkules Poirot wyrusza w podróż do Egiptu.Spokojny rejs po Nilu zamienia się w koszmar, kiedy Linnet Ridgeway zostaje śmiertelnie postrzelona. Była młoda, piękna i bogata, miała wszystko… Poirot przypomina sobie słowa jednej z pasażerek: „Mam ochotę przyłożyć jej do głowy pistolet i pociągnąć za spust”. Rozwiązanie zagadki wydaje się proste, jednak w upalnym klimacie Egiptu niczego nie można być pewnym…Porywająca opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie. ""Śmierć na Nilu"" to jedno z dzieł Agathy Christie, które się nie starzeją.---""Śmierć na Nilu to historia niesamowita w każdym calu"".THE GUARDIAN""Jedna z najlepszych powieści Królowej Kryminału. Pierwszorzędna rozrywka"".KIRKUS REVIEWS

Spokojny rejs po Nilu zamienia się w koszmar, kiedy Linnet Ridgeway zostaje śmiertelnie postrzelona. Na tej stronie znajdziesz informacje na temat: Kiedy premiera Śmierć na Nilu? Kiedy wychodzi Death on the Nile? Data wydania kinowa filmu zaplanowana została na 17.09.2021. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź.

Herkules Poirot. Tom 17 autorstwa Christie Agata , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI