Podróże na własnej skórze

Podróże na własnej skórze - Martyna Skura | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martyna Skura
WYMIAR
4,99 MB
NAZWA PLIKU
Podróże na własnej skórze.pdf
ISBN
1054071927569

OPIS

Podróż życia autorki bloga Life in 20 kgMartyna Skura, zamiast kupować stół do nowego mieszkania w kredycie, spakowała swoje życie w 20 kilogramów bagażu i wyjechała do Gruzji, by pracować na rzecz kobiet i ich praw. Potem ruszyła dalej – do Chin, Tajlandii, Tanzanii, Meksyku, na Fidżi i Malediwy. W ciągu 9 lat odwiedziła 49 krajów. Była wolontariuszką w Gruzji, pracownikiem społecznym w Tajlandii w wiosce zniszczonej przez tsunami, instruktorką nurkowania w Meksyku i na Malediwach. Doświadczyła podróży w taki sposób, w jaki turyści jeżdżący na wakacje nigdy nie będą mieli możliwości.To osobisty reportaż, który przedstawia inną, czasem ciemniejszą, czasem jaśniejszą stronę podróżowania i mieszkania za granicą. Opowiada o bezpieczeństwie, kobiecości, życiu w obcej kulturze, domu w podróży, który próbujemy zbudować, zdrowiu i jego zagrożeniach, zmieniających się relacjach z przyjaciółmi i rodziną, i o powrotach, które zawsze dyktowane są miłością.

Kolorowy Meksyk, tropikalne Malediwy oraz szokująca Gruzja - to jest dokładnie to, o czym ma się ochotę czytać będąc zawiniętym w koc w zimowy wieczór. Napisz recenzję o produkcie: Podróże na własnej skórze (e-book) Twoja ocena. Ocena ogólna.

Należy do gatunków: literatura faktu i reportaż, literatura piękna, powieść podróżnicza. Książka Podróże na własnej skórze liczy 416 stron. Podróże na własnej skórze ; Skip to the end of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI