Obrazki maluszka. Pojazdy

Obrazki maluszka. Pojazdy - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,81 MB
NAZWA PLIKU
Obrazki maluszka. Pojazdy.pdf
ISBN
5096948278109

OPIS

W książce przedstawiono ilustracje w KONTRASTOWYCH barwach.POJAZDY pokazane w formie PROSTYCH rysunków.Książka HARMONIJKOWA jest atrakcyjną dla leżącego maluszka formą przedstawienia treści.Książeczka harmonijka to propozycja dla NAJMŁODSZYCH dzieci. Kontrastowe zestawienia bieli, czerni i czerwieni stopniowo wprowadzą maluszka w świat kolorów i kształtów. Książeczka prezentuje POJAZDY.

Gra ta ćwiczy przede wszystkim koncentrację i pamięć wzrokową, a w przypadku naszych arkuszy pozwala oswoić się także z wyglądem słów. Arkusz zawiera 6 pól z obrazkami. Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji za Proste obrazki oparte na czarno-białym kontraście i atrakcyjna forma harmonijki sprawią, że maluszki nie będą mogły oderwać wzroku i rączek od tych książeczek! W serii: Dom, Kształty, Na wsi, Owoce, Zwierzęta, Ubrania, W lesie, W zoo, Warzywa, Pogoda, Pojazdy, Świat dziecka. Książeczka dla maluszka -.

Pojazdy - Kozera Piotr - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI